Wpis z mikrobloga

@RoeBuck: jak miałem 5 lat i doszedłem do 11 poziomu to tak się podjaralem że się zesikalem w gacie xD ostatnio grałem troszkę i doszedłem do 56 poziomu, nie mogę za cholere go ruszyć.
@RoeBuck założyłeś świetny tag! To jest chyba moja stara zapomniana gra, tak mi się wydaje. Wspomnienia kilkuletniego dziecka się mocno rozmywają, ale pamiętam grę podobna wizualnie do tej, grało się królikami kontra świnie. Zjadało się z ekranu trawkę i zbierało marchewki. Tu nie ma trwawki ale są zielone bloczki i zbierajki mają kolor pomarańczowego. Planujesz sam uzupełnić listę 100 gier czy mozna też coś od siebie dodawać?
Widzę że wrzucasz dużo gier
@RoeBuck pytanie do tych co grali, grałem w to na półkoloniach i miałem to zainstalowane na komputerze szkolnym (circa rok 2004). Było tam konto “Hubert” które miało dostęp do wszystkich etapów, ale jak opiekun ogarnął, że jest takie konto to je usunął. Teraz głowię się nad tym - miałem takiego koksa który przeszedł wszystkie etapy, czy to były jakieś cheaty?
  • 0
@betonowa_klata: do setki spokojnie dobiję, nawet mam już więcej gier niż 100 do zapostowania
a gry, o której piszesz nie kojarzę, napisz coś więcej (widok z góry czy z "oczu"?, jaki styl grafiki, jaka gra podobna najbardziej, kiedy i na czym grałeś itp.)
miałem takiego koksa który przeszedł wszystkie etapy, czy to były jakieś cheaty?


@Woodziak: prawdopodobnie przerobiony plik z zapisem gry, mozna bylo hex-edytorem zamieniac jakieś wartosci i sie odblokowywały ;)