Wpis z mikrobloga

powiedzcie mi tylko jedno rzecz
co sie dzieje w mozgu lewaka jesli hipotetycznie terrorysci napadaja na festiwal jurka owsiaka i zabijaja np 200 osob (300 rannych)?
czy nadal placzesz razem z antifa jak bardzo sa zmanipulowani i nieszczesliwi ci "ludzie" bez ziemi ktorych nikt nie chce?
#izrael #wojna #bekazlewactwa
to jest proste pytanie - odbywa sie wosp/woodstok/roknroll/cokolwiek i 2 dnia 2/3 tego tlumu lezy niezywa
albo
opener - twn/tvp/polsat pokazuja terrorystow ktorzy pedza tych ludzi w strone plazy, plaza cala we krwi, ahmedy krzycza ze walcza z niewiernymi (przyplyneli ze szwecji czy z niemiec, ch wie skad)
twardy_kij - powiedzcie mi tylko jedno rzecz
co sie dzieje w mozgu lewaka jesli hipot...

źródło: a62d8393-683d-43cb-b570-43896c708746

Pobierz
  • 9
@REDEYE6: Rzeczywiście, ubolewanie nad losem niewinnych ludzi bombardowanych przez Izrael to oznaka choroby umysłowej, każdy normalny człowiek bierze z połykiem propagandę Żydów, że każdy goj to terrorysta i żadnego problemu nie widzi.
@twardy_kij: kiedyś byłem na woodstocku i zaproszona została jakaś zydowka na pogadankę, już nawet nie pamietam o czym. Na bank to nie były sprawy Izrael-Palestyna. Oczywiście znalazł się jakiś zjeb w koszulce z flaga palestyny ktory zaczął się do niej pruć bardzo agresywnie. Teraz na sto procent nie jestem pewien czy był ciemniejszy, ale chyba tak. Dobrze nawijał po polsku wiec jak już to mame Polka, a tate nie. Jeszcze jakaś
@blackthorns: wutstok to wiesz, tam to jest dobry mindfuck jak to w polsce ktora gdzies tam jest egzotycznym krajem gdzie nie wystepowala zadna inna religia niz katolicyzm itd itd, dla polaka takie plucie sie miedzy nimi to abstrakcja, oni maja ich za gowno za to co robia, tamci by im poobcinali glowy gdyby zydzi sie nie bronili; dla polaka to po prostu bardzo dziwne kiedy np islamisci by obcieli 10 osobom