Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim! Potrzebuję Waszego wsparcia dla mojego nowego projektu na Lego Ideas, "Train Station - Wild West."

Poświęciłem wiele czasu i wysiłku, aby stworzyć tę stację kolejową w stylu Dzikiego Zachodu, i teraz potrzebuję Waszej pomocy, aby przekształcić ją w oficjalny zestaw Lego! To dzięki Wam dwa lata temu udało mi się zdobyć 10k głosów z moim poprzednim projektem!

Jeśli podoba Ci się pomysł dodania odrobinę uroku Dzikiego Zachodu do swojej kolekcji klocków Lego, proszę, poświęć chwilę, aby zagłosować na mój projekt. To zajmuje tylko kilka kliknięć:

Kliknij w link - https://ideas.lego.com/projects/1a9bfcd8-058c-40b9-8ba6-c55114530643
Zaloguj się lub załóż konto na Lego Ideas, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.
Kliknij przycisk "Support".

Jak działa Lego Ideas?
Lego Ideas to platforma, na której fani Lego mogą zgłaszać swoje projekty i je promować. Jeśli projekt zdobędzie 10 000 głosów od społeczności, Lego rozważy jego oficjalną produkcję. To znaczy, że Twoje głosy mogą pomóc przekształcić ten projekt w rzeczywistość i umożliwić innym cieszenie się nim. Razem możemy zdziałać dużo! #lego

PS. Tak, wiem, "Taki duży i dalej bawi się klockami" :D
l_lucky - Cześć wszystkim! Potrzebuję Waszego wsparcia dla mojego nowego projektu na ...

źródło: train_station_new_31

Pobierz
  • 23
@l_lucky: Z Ideas każdy wie jak jest, przechodzą zwykle dość dziwne projekty. Takie budynki, podobnie jak te na kształt modular, praktycznie zawsze odpadają. Nie myślałeś sprzedawać tego po prostu na Rebrickable?
@l_lucky: z ciekawości czy jeśli lego oficjalnie wprowadzi taki zestaw to jego pomysłodawca dostaje jakąś gratyfikację poza "tak tak dziękujemy, super pomysł" a teraz będziemy na tym robić hajs?