Wpis z mikrobloga

Ale dokładnie tak samo skrajnie widzi lewica prawicę.


Mamy piękną wojnę lewacko-prawacką - obie strony są niesamowicie skrajne i obrzucają się gównem mówiąc innym non stop jak to druga strona jest niebezpieczna i co z nami zrobi...


A ja gdzies po środku z logiką uwazany obecnie za prawaka bo nie lewak...


@kobrys13: Na tagu #bekazprawakow nie ma memów geriatrycznych dla jakichś najskraniejszych ludzi i przedstawiających wprost wymyślone scenariusze. A prawactwo jeszcze
lewica nie musi robić memów. Wystarczy że zandberg wspomni o redystrybucji i kisnę jak z Korwina mówiącego o lekkiej pedofilii


Sam fakt że do mnie się przywalasz tylko utwierdza mnie dalej w moim przekonaniu słuszności.


@kobrys13: Rzeczywiście. Redystrybucja, która jest standardem współczesnego społeczeństwa jest tym samym co Korwin i lekka pedofilia xd.

Nie przywalam się, a po prostu komentuje sobie rzeczy na #bekazlewactwa i trochę się cieszę, bo upolowałem freethinkera prawdopośrodkistę.
Ale dokładnie tak samo skrajnie widzi lewica prawicę.


@kobrys13: Ja nie wiem jak lewica widzi prawicę, ale stawianie znaku równości to jest bullshit. Najlepiej świadczy o tym fakt, że 90% contentu o złych lewakach prawica musi kolportować z USA czy innych krajów zachodnich, a problemy z nacjoluchami mamy w kraju na bierząco i nie trzeba daleko sięgać.

Sam fakt że do mnie się przywalasz tylko utwierdza mnie dalej w moim przekonaniu
Ale ja tutaj nie trafiłem z tagu bekazlewactwa tylko poprzed humorobrazkowy a ty już mnie zdążyłeś zaszufladkować jako wroga rewolucji.


No tak - poprzednie razy to nie był prawdziwy komunizm. Teraz na pewno się uda...


@kobrys13: XD. "Wroga rewolucji" xd. Tak jak mówiłem śmieszy mnie po prostu prawdopośrodkizm.

Jeżeli śmianie się z freethinkerów prawdopośrodkistów to komunizm to jestem komunistą i tym razem na pewno się uda. Rewolucja zjada własne dzieci itd.
#urojeniaprawakoidalne


@MrNobody567: to nie są urojenia tylko karykatura. Wszystko poniższe to postulaty nowoczesnej lewicy:

legalne usługi surogatek
aborcja selektywna płci
akceptacja transseksualności dzieci, które są w wieku gdzie dopiero odkrywają tożsamość płciową

Owszem, nie znaczy to, że powszechne jest 10 aborcji i transseksualny noworodek, ale skoro aborcja selektywna jest ok, to czemu nie 10 aborcji? I skoro parolatek może zmienić płeć to czemu nie noworodek? W obu przypadkach to wymysl rodziców.
legalne usługi surogatek


@LifeReboot: To jest akurat całkiem spoko sprawa zarówno z punktu widzenia praw facetów, demografii jak i wychowywania dzieci. W przypadku gdy facet ma parcie na posiadanie potomka to taka surogatka jest rozwiązaniem tańszym i bezpieczniejszym niż małżeństwo. Odpadają cyrki z poszukiwaniem partnerki, odpada potencjalny rozwód(ok. 50% szans), odpada podział majątku, odpadają alimenty na dzieci i alimenty na matkę, oraz(co najważniejsze) - odpada walka o opiekę nad dziećmi, którą
@NonOmnisMoriar:

XD. "Wroga rewolucji" xd. Tak jak mówiłem śmieszy mnie po prostu prawdopośrodkizm.


„Prawdapośrodkizm” to nie jest odraza do skrajnie spolaryzowanych dzbanów od lewaków albo prawaków. To wasz cope żeby jakoś próbować wytłumaczyć kretyńskie poglądy z jednego albo drugiego krańca spektrum, co charakteryzuje dzieci i matołów.