Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@NowFine: albo grubo albo wcale :) Jeśli chcesz tanio i względnie ok, to chyba najlepiej wypadają asusy (Asus RT-AX53U i w górę)
  • Odpowiedz
@NowFine: A jaki budźet? Ja korzystam z tego i jest ok: Zyxel Armor G5 12-Stream Multi-Gigabit WiFi 6 Router – AX6000.
Jak chcesz tanio, to Xiaomi Mi AIoT AX3600 802.11ax - korzystam z niego w innym miejscu, nie było nigdy problemów.
  • Odpowiedz
@NowFine: miałem Asusa AX-86U i było spoko. Potrzebowałem 6ghz to mam teraz ZenWifi Pro ET12 i jest tym bardziej spoko. Wifi 7 nadchodzi, też do rozważenia.
  • Odpowiedz
@NowFine: generalnie nie, ale jest port usb i możesz wtedy pokombinować z dodatkowym modemem na kartę SIM który do niego podłączysz :)
  • Odpowiedz
@NowFine: Albo dobrze albo tanio. Sprzęt WiFi 6 nie jest tani, tym bardziej jeżeli w jednym urządzeniu chcesz mieć same dobre bebechy.

Jest jeszcze taka alternatywa że jak masz jakiś tam router od operatora, to wykładasz forsę na access point z WiFi 6, konfigurujesz go tak aby słał wszystko na serwer DHCP routera od operatora, wyłączasz WiFi na tym od operatora i teraz wszystko hula na access poincie.

Tak, robiąc
  • Odpowiedz