Wpis z mikrobloga

@sylwester666: haha na nfz byles? tam czesto takie gowniane rzeczy robia, choc w jakichs przypadkach zapewne jest to uzasadnione
mi chlop rozwiercil zdrowego zeba i wlepil cos do zeba po ktorym ciagle chcialo mi sie rzygac i inny musial mi wyciagac, a teraz mam dziure w zebie od miesiecy
@sylwester666: wyrwij na NFZ jak to konieczne, to akurat chyba pokrywaja, najwyzej udawaj ze cie boli jak #!$%@?, jak nie beda chcieli to ich postrasz paragrafami i daj do wypelnienia oswiadczenie ze nie przyjmuja pacjentow z bolem, tyle pewnie moszesz zrobic w #!$%@? kraju jak pl.
@sylwester666: bardzo mozliwe, ale nie widze innych opcji specjalnych. myslalem kiedys zeby pojsc prywatnie a potem nie zaplacic ale oni to moga latwo scigac chyba i sie nie uda, trzebaby anonimowo pojsc albo podac nieprawdziwe dane albo cos, co tez pewnie jest nielegalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie wiem wez jakas chwilowke najwyzej albo pozycz od kogos albo cos posprzedawaj #!$%@? wie, kanalowe jest w #!$%@? drogie
@sylwester666: tak, jest to błąd w sztuce lekarskiej. Naraża Cię na niebezpieczną infekcję, którą będzie ciężko wyleczyć (niedawno miałam takiego pacjenta, którego jakiś kretyn tak leczył i dwa miesiące zajęło wyciszenie stanu zapalnego, miesiąc spuchnięty chodził).
@sylwester666: to źle, bo powinna dokładnie oczyścić zęba i obficie przeplukać środkami odkażającymi kanał, a następnie szczelnie go zamknąć. Doustny antybiotyk jest wskazany wyłącznie przy wystapieniu objawów ogólnych, jak np. wysoka gorączka.