Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ostatnio zaczalem sie spotykac z fajna dziewczyna, wiek 32 lata, poznana przez tinder, fit, wysoka, ma kilkaset tysiecy zarobione, dobra praca. Od slowa do slowa i od kieliszka wina do kieliszka wina wyszlo ze jak pracowala pare lat w UK to zaliczala kilkanastu facetow rocznie i tak przez kilka lat. Jak jej zwrocilem uwage ze mi to nie pasuje i ze szkoda ze mi nie powiedziala wczesniej to ona oczywiscie wysunela karte "co? Porownujesz sie i nie czujesz sie na silach? Co? Rasista moze jestes?". Probowalem wytlumaczyc jej ze nie moge miec szacunku dla osoby ktora sama siebie nie szanuje i musi sobie podnosic ego poprzez najprostsza rzecz na swiecie jaka jest danie d. Ale byla zbyt pijana by zrozumiec.

Wiec, czy jest jakis Mirek #przegryw #programista30k ktory wreszcie stworzy archiwum i baze danych tych wszystkich tiktokerek, instagramerek, youtuberek co sie chwala swoimi zagranicznymi podbojami? Ale taka baze danych bez danych osobowych tylko z rozpoznawaniem twarzy. By moc wrzucic zdjecie z tindera i dostac wynik. Skala tego jest niemozliwa. Kazda odpowiada ze sie wyszalala a teraz chce spokoju na co ja zawsze "ale ja teraz chce sie wyszalec?" I pusty wzrok. Albo np mowie "Ale mi wysoki bodycount nie pasuje" na co ona wtoruje "Oj jeszcze zobaczysz co bede robila w lozku"... Ale ja wlasnie dlatego nie chce isc z Toba do lozka bo sie brzydze.

Wplacilbym nawet z 5 stowek na jakiegos patronite takiej bazy danych. To przeciez jest zyla zlota slogany same sie pisza: "Sprawdz jej przeszlosc!" albo "Mowi ze bedzie idealna zona ale jej przeszlosc mowi co innego"

Tylko w mirkach ratunek! #p0lka #blackpill #programista15k



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 36
Taka strona to nieglupi pomysl ale wywolala by absurdalne kontrowersje. To by musialo latac na jakims darknecie. Julki cos podobnego juz robia ale na zamknietych grupach na fb. Chlopow za takie cos by doslownie zlinczowali.

Twórców strony probowano by zdooxowac, podejrzewam ze regularnie by lecialy ddosy i tak dalej.
✨️ Autor wpisu (OP): No wlasnie nie @pawel030

po takich tekstach to zostaje tylko jedna opcja. Popukać i zostawić


Nie, bo wtedy tez przyczyniasz sie do problemu. Po prostu odejsc a nie udawac ze to nie przeszkadza. Swoja droga ja lubie "zdobywac" a co to za zdobycz jak taka dziewczyna byla brana na wszystkie strony przez kilkadziesiat facetow? (tutaj trzeba wkleic tego mema z kolejka gosci czekajacych). Czy jakbym ja mial
Anonim (nie OP):

Od slowa do slowa i od kieliszka wina do kieliszka wina wyszlo ze jak pracowala pare lat w UK to zaliczala kilkanastu facetow rocznie i tak przez kilka lat. Jak jej zwrocilem uwage ze mi to nie pasuje i ze szkoda ze mi nie powiedziala wczesniej to ona oczywiscie wysunela karte "co? Porownujesz sie i nie czujesz sie na silach? Co? Rasista moze jestes?". Probowalem wytlumaczyc jej ze
@mirko_anonim: z jakichś powodów te puszczalskie Anie zawsze związuja się z kimś obcym z drugiego końca województwa przynajmniej. Z fartem. Nigdy nie bierz kogoś kto pojechał za granicę do pracy. Tam dziewczynki bez nadzoru rodziców dają dupy na okrągło.