Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ostatnio zaczalem sie spotykac z fajna dziewczyna, wiek 32 lata, poznana przez tinder, fit, wysoka, ma kilkaset tysiecy zarobione, dobra praca. Od slowa do slowa i od kieliszka wina do kieliszka wina wyszlo ze jak pracowala pare lat w UK to zaliczala kilkanastu facetow rocznie i tak przez kilka lat. Jak jej zwrocilem uwage ze mi to nie pasuje i ze szkoda ze mi nie powiedziala wczesniej to ona oczywiscie wysunela karte "co? Porownujesz sie i nie czujesz sie na silach? Co? Rasista moze jestes?". Probowalem wytlumaczyc jej ze nie moge miec szacunku dla osoby ktora sama siebie nie szanuje i musi sobie podnosic ego poprzez najprostsza rzecz na swiecie jaka jest danie d. Ale byla zbyt pijana by zrozumiec.

Wiec, czy jest jakis Mirek #przegryw #programista30k ktory wreszcie stworzy archiwum i baze danych tych wszystkich tiktokerek, instagramerek, youtuberek co sie chwala swoimi zagranicznymi podbojami? Ale taka baze danych bez danych osobowych tylko z rozpoznawaniem twarzy. By moc wrzucic zdjecie z tindera i dostac wynik. Skala tego jest niemozliwa. Kazda odpowiada ze sie wyszalala a teraz chce spokoju na co ja zawsze "ale ja teraz chce sie wyszalec?" I pusty wzrok. Albo np mowie "Ale mi wysoki bodycount nie pasuje" na co ona wtoruje "Oj jeszcze zobaczysz co bede robila w lozku"... Ale ja wlasnie dlatego nie chce isc z Toba do lozka bo sie brzydze.

Wplacilbym nawet z 5 stowek na jakiegos patronite takiej bazy danych. To przeciez jest zyla zlota slogany same sie pisza: "Sprawdz jej przeszlosc!" albo "Mowi ze bedzie idealna zona ale jej przeszlosc mowi co innego"

Tylko w mirkach ratunek! #p0lka #blackpill #programista15k



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 36