Wpis z mikrobloga

Mireczki, jak dobrze rozwijać postać, aby się dobrze grało i abym nie szedł jako strażnik miejski z poziomem 3 do kolonii ? Grałem w to dawno temu i chciałem sobie odświeżyć tytuł dla fabuły oraz ostatnio brakuje mi rozrywki i chciałem się wyluzować przy klasyku ;)

Jak by mi się udało ukończyć jako paladyn i łowca dwa razy podstawkę, to spóbowałbym nk bo nigdy nie ruszałem nawet.

#gothic #gothic2 #gry
  • 277
@bodzio_pl: bo masz im nie dać się zaatakować :D ja ich zawsze robię na 10-20 siły + 30% walki mieczem, atak - odskok i tak w kółko ani ciosu nie trafią a sam ich zabijesz po kilku minutach zabawy ;p w ten sposób nawet sentenzę da radę a on najcięższy jest
@Jurigag: ktorym robi sie quicksave? odpalilem w ini. a kuze/luk jak robic? bo chce wbic te 12 lvli i zaraz bede mial 6, potrzbeuje znalezc sobie bron, wybic bantydow u jacka, gildie zlodzieji, jakichs bandytow znalezc od handlarza z miasta ( nie wiem gdzie sa).
@Jurigag: Dobra, jak zrobić :

- najazdy bandytów

- bandyci u jacka

- glidie złodzieji

tak, żeby dostac sporo expa i kasy ? mam 6 lvl, wojownika jednorecznej, duzo questow zaliczylem,. rozwalilem roda i bullka
@Jurigag: jak dostać tą stal?

chce questy po doswiadczenie, gildie bym chcial sprzedac andre nawet :P teoretycznie moge juz wyvrac albo straz albo najemnikow, przyjma mnie od tak ale chce jeszcze drugie tyle czyli 12 lvli