Wpis z mikrobloga

Mireczki, jak dobrze rozwijać postać, aby się dobrze grało i abym nie szedł jako strażnik miejski z poziomem 3 do kolonii ? Grałem w to dawno temu i chciałem sobie odświeżyć tytuł dla fabuły oraz ostatnio brakuje mi rozrywki i chciałem się wyluzować przy klasyku ;)

Jak by mi się udało ukończyć jako paladyn i łowca dwa razy podstawkę, to spóbowałbym nk bo nigdy nie ruszałem nawet.

#gothic #gothic2 #gry
  • 277
@bodzio_pl: skup się na zabijaniu potworów, questy zrobią się same z czasem, idziesz do niego i normalnie handlujesz, on podchodzi do kuzni spowrotem i robi mu się nowa stal i tak w kółko
@bodzio_pl: wszędzie gdzie cię nie bło do tej pory ? :X np na trolle pójdź jak jesteś tam przy farmach tam gdzie jest onara idziesz prawo do takiej doliny/kanionu jakby czy cholera go wie, taki myśliwy będzie po drodze, easy 1k expa, w okolicach przełęczy jest sporo topielców i innych prostych przeciwników, na samych farmach masa polnych bestii i innych pierdół i w lasach też, ogółem po prostu lataj i zabijaj
@bodzio_pl: on ci nie pomaga go ubić ;p tylko będzie sobie ciął drzewo i swój namiot miał a troll to jeden z najprotszych przeciwników, którego zabija się bez straty hp na 1 lvlu ;p