Wpis z mikrobloga

Mireczki, jak dobrze rozwijać postać, aby się dobrze grało i abym nie szedł jako strażnik miejski z poziomem 3 do kolonii ? Grałem w to dawno temu i chciałem sobie odświeżyć tytuł dla fabuły oraz ostatnio brakuje mi rozrywki i chciałem się wyluzować przy klasyku ;)

Jak by mi się udało ukończyć jako paladyn i łowca dwa razy podstawkę, to spóbowałbym nk bo nigdy nie ruszałem nawet.

#gothic #gothic2 #gry
  • 277
@bodzio_pl: Nie polecam słuchać rad tego gościa, to jakiś rpg'owy nolife, ciągle by sucho expił. Jestem w NK, 2 akt (już kończę) i dopiero teraz wbiłem 16 lvl (który był MINIMALNIE WYMAGANY w 1 akcie, według niego), nie widze większych problemów z grą :P
@Apreter: jaki nolife ? O_O W nk idzie wbić 21 lvl w 1 rozdziale wiec 16 to nic. Na tym polega RPG aby expic.... 5 było ciężko wbić w 1?! Toc to ja zanim do gildii dolaczalem to 7-8 miałem w 1 na lajcie.... I nie rozumiem, skoro jest na czym expic i potrzebuje lvl to czemu tego nie robić?

@bodzio_pl: albo wybijaj oll albo się mecz jak Ci ten
@Apreter: no to chyba tylko tobie :D ja z 10-20 razy przeszedłem g2nk i nigdy mi się to nie znudziło jakoś :D to jest własnie najlepsze w I-II rozdziale se expić bo gra daje jakieś wyzwanie