Wpis z mikrobloga

@Hasz5g: Proponuję żeby zacząć diagnozować ludzi chorych psychicznie - tylko tyle i aż tyle. Te mniej groźne społecznie przypadki utrzymywać w społeczeństwie i leczyć, a te najbardziej zaburzone - zamykać w ośrodkach zamkniętych. Ile jest ludzi chorych, którzy realnie potrzebują pomocy, ponieważ nie radzą sobie ze swoimi chorobami, a środowiska lewicowe klepią ich po pleckach i mówią "po prostu taki jesteś"? Potem mają na sumienia samobójstwa takich osób i próbują odpowiedzialność
Dysforia płciowa wg najnowszej klasyfikacji chorobowej ICD 11 nie postrzega się jako choroba i patologia


@DartNorbe: ale dysforia płciowa nie jest wymagana do bycia osobą trans, więc jej klasyfikacja nie może wpływać na postrzegania osób z tej grupy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@IronBB dlaczego traktujesz tych ludzi jak idiotów którymi musisz się opiekować? Tak samo chcesz walczyć o dobro ludzi z próchnica albo zwyrodnieniem stawów?

Jeśli terapia polegająca na afirmacji im się nie podoba to mają prawo do szukania innego lekarza czy kliniki która zapewni im inny rodzaj leczenia.
@Hasz5g: Skoro ktoś mając kutangę twierdzi, że jest kobietą to wyjścia są trzy - albo rzeczywiście jest niedouczonym idiotą albo robi z innych idiotów albo jest chory psychicznie, ale nie został zdiagnozowany, bo usłyszał "możesz być kim chcesz" i stwierdził - "a, ok będę sobie kobietą z kutangą i nic ci do tego ty transfobie!" P.S. Skoro WHO pod wpływem dużych pieniążków i lobby stwierdziło, że homoseksualizm/transseksualizm nie jest chorobą to
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

To tak jakby pod wpływem innej grupy bogatych ludzi zagłosowali (tak jak z homosiami), że nagle schizofrenia paranoidalna to nie choroba psychiczna i nie trzeba jej leczyć. W ten sposób pozbawiliby możliwości leczenia i pomocy wielu ludziom - podobnie jak zakazali badań nad leczeniem


@IronBB: Tyle, że według obecnego stanu wiedzy medycznej nie da się leczyć ani homoseksualizmu, ani zaburzeń płciowych. Być może kiedyś się to zmieni. Jedynym sposobem, żeby im
@BennyLava myślę że wcześniej niż 50 lat. Push backi ze strony lekarzy, z roku na rok, tylko rosną na sile.
Samych transów po detranzycji też coraz więcej, środowisko pedofili, ćpunów i enablerów.

100% racji z klasyfikacja tego jak magiczne terapie sprzed lat. To jest tak chora i obrzydliwa grupa ludzi, że już dawno powinno być to zakazane, a promujacych i wykonujących te eksperymenty kastrować i wrzucać do więzień
@BratJuzew
lmao

Rycerze empatii nigdy nie przestaną bawić, w swoich kazaniach zawsze odwołania do absurdu i ostatecznie równanie kobiet z transami, garbatymi karłami i innymi genetycznymi odpadami.
Z drugiej strony mówisz tutaj, że wspierasz kobiety jednocześnie. Kobiety z transami mają coraz większy rozjazd więc uważaj, bo przyjdzie ci się jeszcze opowiedzieć po jednej ze stron. Ja wiem, że stanę po stronie kobiet.
@BratJuzew: Oczywiście, że chciałbym pomóc tym ludziom - pod warunkiem, że nie będą do swoich chorób dorabiać ideologii, bo wtedy skończy się to pogardą, wyśmiewaniem i obrażaniem. Nie może dochodzić do sytuacji gdzie 1-2-5 % społeczeństwa terroryzuje całą resztę swoimi bajkami. Każdy kto się sprzeciwia promowaniu chorób psychicznych i wenerycznych jako sposobu na życie mam mój szacunek i pomoc. W przeciwieństwie do tych co zaklinają rzeczywistość tworząc alternatywne 100+ płci, tłumaczenia
ostatecznie równanie kobiet z transami, garbatymi karłami i innymi genetycznymi odpadami.


@nujabes: Co? W którym miejscu?

Z drugiej strony mówisz tutaj, że wspierasz kobiety jednocześnie.


Chyba odpowiadasz niewłaściwej osobie. Nie wiem w ogóle o co chodzi.
@3dnow: Nazywam się Konrad Braciak. Jestem suflerem. Jestem homoseksualnym transpłciowym mężczyzną. Żałuję, że nie jest to bez znaczenia. Właśnie mija rok, odkąd złożyłem pozew do sądu o zmianę dokumentów. Jako dorosły facet, musiałem pozwać moich rodziców, żeby móc wpisać do dowodu M zamiast K i imię zgodne z moją płcią. Trudno mi się z tym pogodzić, bo przecież moja tożsamość nie dotyczy moich rodziców. To utrudnia też codziennie funkcjonowanie np. u
@IronBB:

Oczywiście, że chciałbym pomóc tym ludziom - pod warunkiem, że nie będą do swoich chorób dorabiać ideologii, bo wtedy skończy się to pogardą, wyśmiewaniem i obrażaniem.


Nie chciałbyś. Już wcześniej o tym napisałeś, że chciałbyś ich zamknąć w zakładach dla obłąkanych. Nie pisałeś wcześniej o żadnym dorabianiu ideologii, wrzuciłeś wszystkich do jednego wora.

Selekcja naturalna - skoro ktoś żyje wbrew naturze to natura go skarci. I żadna polityczna poprawność mi
@DartNorbe: i za 50 lat to zjawisko będzie postrzegane jak łysenkizm, lobotomię, upuszczanie krwi, napoje radowe czy terapię rażeniem prądem. Środowisko medyczne nie jest nieomylną wyrocznią, a jak pokazuje historia, wręcz przeciwnie.


@BennyLava: Za to portal ze śmiesznymi obrazkami jest :).

Rycerze empatii nigdy nie przestaną bawić, w swoich kazaniach zawsze odwołania do absurdu i ostatecznie równanie kobiet z transami, garbatymi karłami i innymi genetycznymi odpadami.


@nujabes: Ale czaisz,