Wpis z mikrobloga

Erling Haaland is the first player in history to win UEFA Player of the Year, Premier League Player of the Season, Premier League Golden Boot, Champions League top scorer, FA Cup, Premier League, Champions League, and not win the #ballondor, finishing second.


No co? Nie miał farta po prostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #pilkanozna
  • 6
  • Odpowiedz
@roman_erotoman: no ja czytam i podpisuje sie pod tym i nie popelnilem bledu. Haaland no nie mial farta i napisales slusznie, bo to nagroda opiera sie po czesci na szczesciu i na popularnosci. Messi to ma i to wykorzystal jak mogl. Wszyscy dobrze wiedzielismy, na grudzien jak Argentyna wygrala mundial to Messi zgarnie ta nagrode nie wazne co by sie stalo.
Tak samo mial Benzema ktory strzelil dwie bramki z
  • Odpowiedz
@GrochenMochen 3 dobre mecze na mundialu... motm 1/8, motm ćwierćfinału, motm półfinału i motm finału. dorzucimy jeszcze motm meczu z Meksykiem w grupie, dość kluczowego dodam. absolutny lider mistrzów świata. nie wiem czy to hejt czy białe barwy, ale coś wam każe bełkotać na jego temat.

Haalanda nawet nie było na najważniejszej imprezie w piłkarskim świecie, wiem że nie wybierał sobie, gdzie się urodził, ale life is brutal.
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: poczytaj najpierw co ma priorytet w tej nagrodzie jeśli masz 15 lat i nie wiesz jak wybierano zwycięzców przez całą jej historie. Poczytaj o Ronaldo Nazario kontuzjowanym cały rok który zagrał tylko na mundialu i wygrał, poczytaj o zidanie który w klubie nie wygrał za dużo ale wygrał mundial, poczytaj o canavaro,. Jeśli były kontrowersje to w przypadku iniesty, neuera, i innych pomijanych mistrzów świata. Rozgrywki coroczne zawsze były
  • Odpowiedz
@roman_erotoman: ej ale ja ci przypominam, ze... OCENIAMY CALY SEZON. Dobrze gral z Holandia Australia i w finale takze ten mecz z CHorwacja i z Meksykiem bym polemizowal.
Ogladalem mecze PSG i Messi sobie wyobraz gral mega padake, juz w LM to praktycznie wiekszy pozytek by byl jakby zszedl z boiska. Takze ciezko mi mowic, o tym, ze zasluzyl jak mial okazje w tych meczach sie wykazac, np taki Haaland
  • Odpowiedz