Wpis z mikrobloga

134 347,95 - 8,10 = 134 339,85

To już jest koniec, przyjaciele. Dzisiejszy wpis będzie smutny.

Po 740 przetuptanych kilometrach, moje niuńki - Novablasty 3, padły. To but, który był ze mną kiedy łamałem pierwszy raz 18 minut na piątkę. But, który towarzyszył mi podczas mojej najlepszej jak dotąd dziesiątki. To but, w którym po raz pierwszy pokonałem dystans półmaratonu w mniej niż 90 minut.

Niestety po dzisiejszym biegu w nich stwierdziłem, że musimy się rozstać i trafią na cmentarzysko. Bieganie w nich sprawia już zbyt mocny dyskomfort. Zasłużyły na biegową emeryturę.

Dziękuję Wam, kochane Novablasty 3. Już na zawsze pozostaniecie w moim serduszku.

NIEFAJNIE ()

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
scorp02 - 134 347,95 - 8,10 = 134 339,85

To już jest koniec, przyjaciele. Dzisiejszy...

źródło: rip

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@scorp02: @Soothsayer Moje novablasty mają ponad 800km, a zaczęły się rozlatywać po 500km. Trochę je naprawiłem metodami chałupniczymi więc będę śrubował kilometraż na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoja drogą, trochę lipa, że sie rozlatują przy tak małych przebiegach. Fajne buty, ale do nich nie wrócę. To samo się tyczy Nimbusów 25 (°°
  • Odpowiedz
@aukolb: nie, z zewnątrz jak nówka, ale podeszwa już klapnięta, pewnie jeszcze dałoby się w nich biegać dużo, ale ja bardzo nie lubię tego buta i chcę z nim skończyć jak najszybciej xd
  • Odpowiedz
@aukolb: jak sobie pomyślę, że miałbym w nich klepać kilometry gdzie od kilometra zero jest mi w nic niewygodnie to aż mnie skręca xD już wolałbym wyciągnąć z szafy pegazusy na których nabiłem prawie 2k
  • Odpowiedz
@Soothsayer: Ja właśnie po 8 latach w pegazusach przesiadłem się na Asicsy. O ile na początku były super to później już co raz gorzej no i za namową Mirków na tagu poszedłem w Saucony. Zobaczymy co dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@scorp02: moje mają już 830 km i od jakiegoś czasu mam podobne wrażenia, to już nie to samo co na początku. Ale doklepię jeszcze trochę na spokojnych biegach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@randall @Soothsayer @aukolb @Rain_Dog Mi się przy pięcie rozdarły lekko + klapnięte są tak jak kolega @Soothsayer pisze. Czuć mocny dyskomfort podczas biegu. Mam jeszcze do wyklepania novablasty dwójki, które mam wrażenie są trochę trwalsze bo w nich już mam ponad 900 i jeszcze idzie klepać kilometry.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz