Wpis z mikrobloga

Jakoś od dłuższego czasu boję się przemijalności. Także nachodzi mnie myśl, że to wszystko to jakaś #!$%@? fikcja. Jestem w 4 klasie liceum i czuje się wyalienowany. Czuję że nie pasuje do tego społeczeństwa. Mam już dosyć tych #!$%@? dzieci z tiktokow, dziecinnych sposobów zwracania na siebie uwagi. Z drugiej strony potrafię zamienić się w takiego dynamiczniaka i założyć na siebie ta maskę "spoko gościa" mimo, że wewnętrznie odczuwam pustke. Czasami wolę sobie to tłumaczyć, że jestem stworzony do wyższych celów i nie potrafię zatracać prawdziwego ja w marnych przyjemnościach.
Próbowałem znaleźć sobie prawdziwa dziewczynę ale co 2 ma poglądy lewicy albo ma coś z głową albo jest satanistka albo jest ogólnie #!$%@? umysłowo i jej życie ogranicza się tylko do #!$%@? tapety na pol ryja i do kopulacji z drugim osobnikiem.
Czuję że coś we mnie powoli umiera, coś co zaciera się z granicą szaleństwa.
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@rumtreiber21 Sęk w tym, aby odnaleźć diament w stosie tego całego pieprzonego węgla. Nie wierzę, że miłość może się sprowadzać tylko do jednego. Uważam, że bardziej smakowałaby mi dusza partnerki niżeli jej ciało. Może jestem już tak #!$%@? wewnętrznie od środka albo naprawdę już nie potrafię rozróżnić rzeczywistości, że kwintesencja człowieka opiera się wylacznie na kilku czynnościach jakim jest rozmnażanie i poprawianie nieistniejacego wskaznika demografii w państwie. Ja chyba naprawdę nie
  • Odpowiedz
@godofwar12345: ten u góry z tym hedonizmem ma racje. Życie wyleczy Cię z filozofii, im szybciej tym mniejsza szansa na alkoholizm. U podstaw naszej egzystencji wciąż leży walka o zasoby tylko środki i cele się zmieniają. Nie polujesz na mamuta tylko na wysyp szyneczki -50% w sobotę przed niedzielą niehandlową w lidlu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Pasiak420 Dzieki za wypowiedz bo już powoli zaczyna mi #!$%@?. Wydaje mi sie ze efekt moich przekonan bedzie odwrotny od zamierzonego i zaczne zatracac sie w iluzjach tego świata co przyczyni sie do mojej autodestrukcji w przyszlosci.
  • Odpowiedz
@godofwar12345: rozejrzyj się wokół siebie, i pomyśl kto jeszcze udaje tak jak ty, po kim nie widać,że ma dość. Nie jesteś sam, tylko większość się tak samo jak ty kamufluje i gra.
  • Odpowiedz
@godofwar12345: imo laski skrajnie lewicowe to zazwyczaj są skrzywdzone przez ojca i uchodzą za wielce wyzwolone seksualnie, progresywne, a banda simpów jeszcze im przytakuje krzywdząc je. Mój ojciec może i jest surowy, ale wierzę, że chce dobrze kiedy nie pozwala mi chodzić do klubów. A satanistki? Proszę cię, przecież to jakiś objaw dorastania albo buntu, sprzeciwu wobec norm społecznych czy coś. Raz spotkałam laskę co mówiła, że jej demonem strażnikiem
  • Odpowiedz