Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy współcześnie ktoś kto stawia jakiekolwiek wymagania, a wiek ma już w okolicach 30, ma jeszcze szanse znaleźć partnerkę bez korzystania z aplikacji randkowych, czy jest to zupełnie nierealne?

Mam swoje zainteresowania, mam wolny zawód, wykształcenie, nie jestem desperatem który szuka kogokolwiek, tylko różowej z którą miałbym coś wspólnego. Bywam w miejscach, w których spotykają się rożni ciekawi ludzie i w moim wieku, i trochę młodsi (festiwale kulturalne, luźniejsze branżowe spotkania i afterparty po nich, nawet eventy na uczelniach itp.), ale nie przypominam sobie jeszcze żebym widział fajną singielkę w "środowisku naturalnym". Zawsze takie dziewczyny są już z kimś.

Szukanie relacji romantycznej nie online chyba jest już bez sensu? Mam też wrażenie, że dzięki aplikacjom praktycznie status "wolny" u kobiety nie istnieje dłużej niż przez tydzień, o ile sama kogoś tylko zechce poszukać.

#rozowepaski #milosc #zwiazki #tinder #badoo #wykop30plus #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Czy aplikacje randkowe to jedyne realne rozwiązanie na szukanie partnerki?

  • tak 32.5% (38)
  • nie 67.5% (79)

Oddanych głosów: 117

  • 8
@mirko_anonim jestem od wielu lat w związku, ale jak zaczynałem być ze swoją kobietą to internet był tak samo popularny jak i teraz i odkąd tylko pamiętam próby poznawania przez internet były dla mnie dużo trudniejsze niż na żywo. Wydaje mi się że na żywo zarówno Ty jak i kobieta jak się poznajecie nie myślicie od razu potencjalnie o sobie w kategorii związku i łatwiej jest wtedy zwrócić uwagę na inne cechy
@mirko_anonim: kurde chopie inaczej stawiasz pytanie na początku a inne w ankiecie i oddałem głos na tak odpowiadając na pytanie inaczej zadane w ankiecie. Tak sie nie robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do wrażeń z tego, że wolne kobiety nie istnieją i tylko na aplikacjach siedzą to nie jest prawda i generalnie dorabianie sobie filozofii do tego nie ma sensu. Jest to popularne, jest to pewien
Czy współcześnie ktoś kto stawia jakiekolwiek wymagania, a wiek ma już w okolicach 30, ma jeszcze szanse znaleźć partnerkę bez korzystania z aplikacji randkowych, czy jest to zupełnie nierealne?


@mirko_anonim: Ja to widzę tak (może niesłusznie)

Większość lasek na tego typu aplikacjach filtruje wg pewnych kryteriów (które mało kto spełnia) i w praktyce mamy takie pareto do kwadratu - 5% facetów przyciąga 90% zainteresowania. Jeżeli spełniasz wymogi (często nierealne i wygórowane)
ale nie przypominam sobie jeszcze żebym widział fajną singielkę w "środowisku naturalnym". Zawsze takie dziewczyny są już z kimś.


@mirko_anonim: ale jakie jest to twoje "naturalne środowisko" i jak duża jest tam przewaga mężczyzn nad kobietami?

czy jesteś pewny że w tym środowisku przebywasz "z ludźmi" a nie tylko "wśród ludzi" tj. wychodzisz gdzieś, posłuchasz koncert / wykłada, może z kimś zagadasz ale to nie jest jakaś głęboka międzyludzka interakcja
ale to na koniec rozważna kobieta wybierze odpowiedniego kandydata na którego trafi w różnych okolicznościach a nie na pierwszego lepszego na tinderze.


@wap_eeL: jesteś w stałym związku od wielu lat prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
jestem od wielu lat w związku, ale jak zaczynałem być ze swoją kobietą to internet był tak samo popularny jak i teraz i odkąd tylko pamiętam próby poznawania przez internet były dla mnie dużo trudniejsze niż na żywo


@calkowitybrakrozumu: odklejka, mówisz o czymś o czym pojęcia nie masz - przez ostatnie 3-5 lat się totalnie pozmieniało, posiadanie konta na tinder to nie jest jakaś aberracja tylko totalna norma, praktycznie KAŻDA kobieta