Wpis z mikrobloga

@Tynka02: juz pare razy tu pisalem te historie, ale
ojciec jechal kupic audi z pelna zgoda mojej mamy. Pojechal z kolega, ktory namowil go poloneza przejsciowke, bo bedzie duzo tanszy a jeszcze nowszy do tego XD
no a drugie to no. Lee kredyt kto to pozniej splaci no i nie bylo kredytu i mieszkania na wlasnosc tez nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak to jest ze
@Tynka02: ehh gdybys tylko kilka lat temu kupiła bitcoiny jak były za grosze zamiast wydać te grosze na pizze czy wyjście do klubu...

I wtedy mieszkania może i były duzo tansze niz teraz ale ludzie pieniedzy mieli dużo mniej. 100000x łatwiej było ci kupić te 100 bitcoinów w roku 2016 niż ojcu jakieś domy w 2000. A pewnie ojciec nie płacze na internexie "ojej, dlaczego moja julka nie kupiła wtedy bitcoinów,
@Tynka02: o to ja pamiętam 11lat temu sprzedałem 5BTC i z tej transakcji jak dobrze pamiętam to ze 2,5 litra wódki, 3-4 paczki szlugów i jakieś napoje zostały zakupione, i z ziomkiem te 5BTC jednego dnia przepiliśmy, na dzisiejsze to by było jakieś 700tys. zł, gdybym wtedy te bitkojny zachował i dzisiaj zmaterializował ale gdybym mógł cofnąć się w czasie do tego 2012r. to zrobiłbym dokłądne to samo czyli wydał je
@Kremufka2137: ale ja nie mam o to kompletnie żalu właśnie, ja mnóstwo miałęm BTC, bo pamiętam pierwsze jak na bitcurexie sprzedawałem to bodajże wtedy 14,5PLN był kurs, no i sporo ogólnie mi się przewijało, bo wtedy też fajne rzeczy robiłęm, myślę, że tak jakbym nigdy nie sprzedawał tylko holdował to na teraz by setki milionów były, no ale jakbym wiedział, że się jutro o 14 wywrócę to o 13:59 bym się