Wpis z mikrobloga

No i w cholerę, zachód słońca o 16:30, zajebista zmiana! Piwniczaki świętują, bo można pospać dłużej i mieć większą depresję xD
  • 92
  • Odpowiedz
  • 68
@Dziubaster dla Polaka niewolnika nocnego wojownika chyba, przecież jakoś Hiszpania i Francja ma ten sam czas co my i w wakacje mają zachód słońca około 22:00, teraz też będą mieli około 18, a nie o 16
  • Odpowiedz
@Ranger: gdyby to zalezalo ode mnie do cofnalbym czas na zime o jedna godzine zeby czlowiek pracy po przyjsciu do domu mial ciemno dopiero o 19
  • Odpowiedz
@Ranger: Dla mnie praca to tylko sposób na $$$. Liczy się dla mnie czas PO pracy. Więc preferuje czas by jak najpóźniej było ciemno. Nawet jeśli to oznacza że jadę do pracy w pełnej ciemności.
  • Odpowiedz
@Dziubaster co to za różnica czy naturalny czy nie?

Mam do wyboru ciemność po wyjściu z pracy albo trochę słońca po wyjściu z pracy wiec lepiej będę się czuł w tym nienaturalnym.

A to że rano będzie ciemno nie ma dla mnie znaczenia. I tak jadę wtedy do pracy, nie zależy mi na tym żeby stać w korku kiedy jest jasno
  • Odpowiedz
@Ranger: Czas zimowy, to czas naturalny. Powinien zostać na zawsze.

Mam do wyboru ciemność po wyjściu z pracy albo trochę słońca po wyjściu z pracy wiec lepiej będę się czuł w tym nienaturalnym.


@a_jozewic Bo przecież nie istnieje żadne rozwiązanie tego problemu. Jak choćby zostajemy przy czasie zimowym, ale zaczynamy i kończymy pracę godzinę wcześniej. Jednorazowa zmiana, do której po roku wszyscy by się przyzwyczaili.
  • Odpowiedz
Nie wiem gdzie wy widzicie przewagę zimowego czasu nad letnim, osobiście to bym na zimę jeszcze 1h do przodu pchnął.
  • Odpowiedz