Wpis z mikrobloga

Mam do wyboru ciemność po wyjściu z pracy albo trochę słońca po wyjściu z pracy wiec lepiej będę się czuł w tym nienaturalnym.


A to że rano będzie ciemno nie ma dla mnie znaczenia. I tak jadę wtedy do pracy, nie zależy mi na tym żeby stać w korku kiedy jest jasno


@a_jozewic: a je zdecydowanie wolałbym żeby rano było jasno jak wstaję i wychodzę bo to dla mnie przyjemniejsze niż
@Ranger: faktycznie te zmiany są bez sensu i powinno się od nich odejść, ale to nie moja wina, że później produkuje melatoninę i jakość mojego snu bardzo wzrasta jak mogę wstać realnie o 8 zamiast o 7. Niech Janusze pozwolą ludziom na pracowanie w bardziej elastycznych godzinach (np 10-18, 11-19) to się nie będą cieszyć ze zmiany czasu
@Ranger: mamy wywalone czy robi się ciemno O 18, czy O 16.
A jasno O 7, czy O 8.
Zluzujcie du..y narzekacze.8 miesięcy w roku korzystacie z ciepełka i długiego dnia, a 4 miecjów nie możecie wytrzymać
@Ranger: Prawie 40 lat i jeszcze się nie przyzwyczaiłeś do zmiany czasu? :P
Ja staram się nie zwracać uwagi na godziny, oprócz sytuacji gdy jestem z kimś umówiony. Jak chodziłem spać o 23 to dziś pewnie będzie mi się chciało spać o 22 i na siłę nie będę siedział do 23.
@Trelik nie wypowiadam się teraz jaki system jest lepszy ale nie uważasz, że brak potrzeby zwracania uwagi na godziny to bardziej przywilej mniejszości niż standard dla ludzi?