Wpis z mikrobloga

@tralala101: Moim zdaniem gość bardzo nie lubi dostawać czegokolwiek, to widać po tym jak mu paczki przy aucie zostawiają. Myślę, że stąd taka odpowiedź, trochę nieprzemyślana względem tego, jak mogło to zabrzmieć.
  • Odpowiedz
@tralala101: Jak dla mnie to gruby zarabia na tyle dużo z kanału i ze sklepu że nie potrzebuje dodatkowego hajsu od marcinów z brajton czy mariuszów oglądających do niedzielnego rosołu. Jak dla mnie to ten tekst nie był aby się #!$%@?ć do widza, nawet w opisie live ma "NIECH TWOJE ZŁOTÓWKI POZOSTANĄ W PORTFELU!" Więc po prostu ogólnie nie chce kasy a niektórzy tutaj już się odpalają że on widzów obraża
  • Odpowiedz
przecież dobrze odpowiedzial. Chamsko ale dosadnie dał do zrozumienia ze nie chce być żebrakiem któremu ludzie rzucają drobne.


@swinkapl: wykopką nie dogodzisz, jakby wziął to by jechali po nim, że ma hajs a zbiera drobne od widzów
  • Odpowiedz
@swinkapl przy livie Korsira z Seniorem wiele razy Odyn podkreślał żeby jemu nic nie wysyłać a Kubuś tam cisnął z tymi donejtami a jak już ktoś Blika puścił to był wniebowzięty bo bez prowizji
  • Odpowiedz