Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
1. Czy warto wyprowadzać się od rodziców skoro nie mam szans na partnerkę a oni nie trują o nic dupy?
2. Ile kosztuje życie singla 25+ w wojewódzkim? zakładając, że ja #przegryw bez większych jakiś luksusowych potrzeb ale raz na jakiś czas fajnie gdzieś pojechać, kupić piwka, kupić gierkę, itd.

#wynajem #mieszkanie #zarobki #inflacja #nieruchomosci #wroclaw #krakow #warszawa #poznan #lodz #katowice #tfwnogf



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
1. Czy warto wyprowadzać się od rodziców skor...

źródło: 33d9dc0527961240a6eb2fd373ed8df1

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 26
@mirko_anonim Jak masz ledwo wiązać koniec z końcem a w domu masz spoko to nie warto. Wyprowadzka do pokoju z obcymi rotującymi ludźmi to żaden upgrejd, do kawalerki w wojewódzkich to bez 3k nie podchodź.
  • Odpowiedz
Ile kosztuje życie singla 25+ w wojewódzkim?


@mirko_anonim: zależy w którym, ale ogólnie dużo. Jak chcesz coś więcej niż kawalerka to z kosztami życia nie zamkniesz się nawet w 4,5k zakładając, że nie chcesz diety czokoszokowej. Czy wyprowadzka do wojewódzkiego coś Ci da? Bo może jak chcesz opuścić rodzinny dom to lepiej pomyśleć o powiatowym. Albo nie wyprowadzać się, skoro masz spoko w domu
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: To zależy, jakie masz relacje z rodzicami, jeśli dobre i faktycznie rodzicom nie można nic zarzucić, to nie opłaca się wyprowadzać. Natomiast jeśli coś jest nie tak, to często "darmowe" życie z rodzicami, ma większy koszt, niż wyprowadzenie się.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie warto, jeśli myślisz że nie masz dziewczyny przez brak swojego mieszkania to portugalce, włosi hiszpanie mieszkają z mamą do 40stki a jak przyjada do polski to chyba sam wiesz co się dzieje
  • Odpowiedz
@dran2 za chwilę to 3200 na rękę będzie minimalna więc siłą rzeczy mniej nie dostanie, ale realnie żeby w ogóle przeżyć od 1 do 1 nie będąc głodnym i mieszkać samodzielnie to wydaje mi się że 4k to minimum , jak jakiekolwiek przyjemności to 4500
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie opłaca się, chyba, że masz toksycznych starych którzy cie #!$%@?ą. Każdy kto piszę, że znajdziesz wartościową partnerke jak się wyprowadzisz, bo kobiety lubią samodzielność to jakieś dyrdymały. Już widze jak laska wzdycha do niskiego łysiejącego mirka bo wynajmuje stęchłe mieszkanie 40m2 xD
  • Odpowiedz
1. Czy warto wyprowadzać się od rodziców skoro nie mam szans na partnerkę a oni nie trują o nic dupy?


@mirko_anonim: Nie warto. To tak jakbyś pieniądze wyrzucił do śmieci. Zbieraj na wkład własny.

2. Ile kosztuje życie singla 25+ w wojewódzkim? zakładając, że ja #przegryw bez większych jakiś luksusowych potrzeb ale raz na jakiś czas fajnie gdzieś pojechać, kupić piwka, kupić gierkę, itd.


@mirko_anonim: Nie
  • Odpowiedz