Wpis z mikrobloga

Przepraszam bardzo, ale jak on się uwolnił z uścisku szczęki psa policyjnego? Czy tym psem nie był czasem Fredi Kamionka Gmina Burzenin? Bo innego wytłumaczenia nie widzę. A te kryjówki to w tym parku chyba mu sam Jacek Jaworek pomagał kopać, bo nie wiem jak przy obstawie 1000 policjantów mógł to sam bezszelestnie zrobić. Już nie mówiąc o skillu złotego pociągu/Bursztynowej Komnaty do znikania ze wszelkich urządzeń namierzających. Nasz mały trójmiejski trójkąt bermudzki. Posiłki pewnie mu gotuje Iwona Wieczorek, dlatego znaleźli w jednej kryjówce kosmetyczkę.

#gdynia #sopot #gdansk #trojmiasto #grzegorzborys #policja #kryminalistyka
  • 13
@Cthulu23: ogólnie była taka sytuacja kiedyś u mnie w szkole że przyjechał gościu od szkolenia psów policyjnych i mówił że jeżeli cię pies chwyci to trzeba mu wdusić palec do ucha to wtedy puści. Ale czy se żartował czy mówił prawdę to nie wiem. Podejrzewam że faktycznie z palcem w uchu może nie być tak chętny do gryzienia ale też jak cię szarpie to w sumie ciężko przycelować
Przepraszam bardzo, ale jak on się uwolnił z uścisku szczęki psa policyjnego?


@Cthulu23: Jak komendantowi może sie pomylić boombox z granatnikiem to szeregowemu owczarek niemieckio z jamnikiem chyba też, prawda?