Wpis z mikrobloga

#okulary #optyk #warszawa #rozdajo

Witamy !

PROMOCJA -50% na SOCZEWKI OKULAROWE HOYA na Hasło: WYKOP + #rozdajo

CZAS TRWANIA : 30.10.2023 DO 10.11.2023

Rabat na soczewki okularowe -50% przy zakupie z oprawą u nas
Rabat na soczewki okularowe -25% przy zakupie do własnej opraw

Badanie wzroku przy zakupie FREE .

Napisz do nas aby otrzymać wstępną ofertę oraz wycenę .

Trzeba się wcześniej umówić.

Salon Optyczny AK
ul.Jagiellońska 58 lok 128
03-468 #warszawa
TEL : 531456015

ROZDAJO :

Spośród osób plusujących wylosuję 03.11.2023 o godzinie 15:00, jedną osobę, która :

Otrzyma za darmo okulary korekcyjne. Jeśli będzie potrzebne badanie wzroku również będzie ono wykonane u nas.

Oprawa do wyboru każda z naszego asortymentu.

Soczewki z tworzywa z powłoką antyrefleksyjną.

Index 1,5 lub 1,6, lub 1,67 w zależności od potrzeb technicznych.
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bagietka997 1. Mydłem nie powinno się czyścić okularów (tylko nie pamiętam dlaczego xD).
2. Najlepiej użyć płynu do naczyń, pomoże usunąć zabrudzenia, tłuste odciski i zapewni antystatyczność.
3. Też kiedyś patrzyłem te myjki, ale jak poczytasz komentarze przy tych myjkach za 100 to są c---a warte przy myciu okularów.
  • Odpowiedz
@Bagietka997 @Snejku788 myjka spoko ale najlepiej nie czyścić za często, tylko wtedy jak są bardzo brudne. Polimerowe szkła mogą się porysować - ja tak miałem z przeciwsłonecznymi. Tylko że mam myjkę z lidla bez ustawiania częstotliwości itd. Może jakieś bardziej profesjonalne z ustawianiem mocy są bezpieczniejsze. Ja to myje w wodzie + mydło właśnie i jest OK. Ale chętnie bym się dowiedział czemu nie można mydła a płyn do naczyń
  • Odpowiedz
@AK-Optyk-Warszawa nie wiem czy w takiej wąskiej oprawce nie będzie za grube. Ogólnie dla żony potrzebuje ale w wawie byśmy byli dopiero 7-8 grudnia więc jak te -25% (oprawki własne) byście jeszcze dali to można pogadać :P
  • Odpowiedz
@AK-Optyk-Warszawa: polecam wszystkim usługi tego wykopowicza. Nie dość, że naprawił mi okulary dla kaszojada w 5-7 sekund, to jeszcze z gratisowym śrubokrętem wyszedłem, co bym mógł sobie następnym razem sam naprawić :) Super gość!
  • Odpowiedz