Wpis z mikrobloga

@uszanowanko: Potwierdzam mieszkałem na Podlasiu i tam portal był popularny. Istniał nawet trik na nabijanie pulsarów. Polegał na kupowaniu najtańszego strartera na karte, przełączeniu sie na białoruską sieć i wysyłaniu smsow doładowujących walute epulsa. Nie wiem jak to dokładnie działało ale w konsekwencji mielismy dealerow pulsarów co za gotowke w okazyjnej cenie sprzedawali ową walutę xD
@Matti28: W Małopolsce też był to dosyć popularny serwis. Pamiętam, że kolega z klasy wykupował z telefonu matki profil 'Divine' i kosztowało to około 30 złotych miesięcznie przy zakupie w ten sposób. W tamtych czasach to były naprawdę niemałe pieniądze, dość powiedzieć, że w 2006 roku minimalna krajowa wynosiła niespełna 900 pln. A w zamian otrzymywało się w zasadzie tylko jakieś wizualne bzdury.

Właśnie wtedy w latach 2005-2008 zapamiętałem kształtowanie się
@wyhylymyby sory, napisałem, ale szybko usunąłem, bo to trochę długa i głupia historia. Wolałbym jednak tego sobie nie przypominać, bo teraz wydaje się śmieszne, ale wcześniej byłem przestraszony jak cholera ( ͡º ͜ʖ͡º)