Wpis z mikrobloga

@destrukc-ja: Też arafatek nie noszę, ja to bardziej takie hip-hopowe-popkulturowe kilmaty jeśli chodzi o ubiór pokroju joggery/chinosy trochę szersze beżowe i biały/czarny t-shirt basic bardziej basicowy jakiś bardziej boxy kroju takiego. Na przykład podoba mi się, że Cropp znowu zaczął robić ciuchy trochę w tym stylu.
@nobrain: Dlaczego? Niuchałeś kiedyś fajne skiety na zgrabnych stópkach 36? Robiły Ci takie footjoba? Niuchałeś takie na misjonarza przy okazji spuszczając się nastce na twarz? Jeśli nie to nie oceniaj tylko działaj.
@Duniksond: Ja tam wolę stylówke jak po prawej, a mam prawie 30 na karku XD Fajnie się teraz dziewczyny ubierają, jak patrzę na obecne licealistki to jest przepaść pomiędzy tym jak ja chodziłem do licbazy. Sam bym z chęcią sobie buty Circa czy Etnies kupił i śmigał z deską pod pachą XD
GryzeKisiel - @Duniksond: Ja tam wolę stylówke jak po prawej, a mam prawie 30 na kark...

źródło: fellowkids

Pobierz
@Duniksond: wory są fajne bo ukrywa mankamenty figury. A każda kobieta ma na tym punkcie kompleksy więc moda się przyjęła. Proste. Sama lubię te gacie bo można mieć #!$%@? xd a chopa nie szukam chce mieć święty spokój.
@Duniksond: mnie się ta po prawej zajebiscie podoba. Ładnemu we wszystkim ładnie. Pamiętam poprzednią modę na baggy i mimo, że wtedy nosili się tak głównie chłopy, to też mi się to podobało