Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

mi syf nei przeszkadza tak ma byc po co robic cos dla siebei samego


@ojednopiwozadaleko: jeśli miałbyś zacząć porządkować przestrzeń wokół siebie (a tym samym w pewnym, drobnym stopniu swoje życie), to przede wszystkim dla siebie samego. A drobny progres jak wywalenie śmieci zawsze będzie lepszy niż brak jakiegokolwiek działania.
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: ej to smomplikowane, posypalo mi sie zycie odezwala sie byla, rozmawialem z mama 1 raz po 10 latach, nie wiem co robic boje sie podjac jakomkolwiek decyzje....powinienem stad #!$%@?.... ale boje sie dlatego pije strach przed nowym niepewnosc.... rozmowa z bylymi kolezankami eh jedna mnei zablokowala druga ja, brak zrozumienia, czemu sie nei dziwie w sumie, przeszlosc o ktorej nie zapomne to wszystko sie kumuluje
  • Odpowiedz
@ojednopiwozadaleko: props za poprawne tagi jakie dodałeś - pizza i piwko to spoko opcja na pocieszenie i koniec tygodnia dla chłopa - ale nie w takich ilościach to piwo i lepiej pizzę nieco droższą a z lepszym składnikiem bo te tłuściochy z sieciówek to nie dość że średnio smaczne to mocno niezdrowe
  • Odpowiedz