Wpis z mikrobloga

Widzowie TVP i inne tłumoki z pisowskich grupek wypluwają teorie spiskowe, że dostawa darmowych placków dla stojących w kolejce do komisji na Jagodnie to było celowe zagranie, żeby udupić PiS.


@moby22: ale to prawda. Ja nie byłem na Jagodnie, ale za pójście na głosowanie u mnie dostałem 3 x pepperoni na grubym cieście. Dostawca przyjechał prosto z Berlina śpiewając Deutschland, Deutschland uber alles
@nostalgiwolf Im więcej ludzi zagłosuje, tym wieksze szanse na odsuniecie pisuarów od władzy.

A tak bardziej poważne, kiedy pisalem tamten komentarz, mialem w głowie to, że pisowcy wszystkich "oskarżają" o zaangażowanie polityczne - jakby to była zła rzecz i jakby uprawiać polityke mogli tylko pisowcy.
Widzowie TVP i inne tłumoki z pisowskich grupek wypluwają teorie spiskowe, że dostawa darmowych placków dla stojących w kolejce do komisji na Jagodnie to było celowe zagranie, żeby udupić PiS.


@moby22 Jest to o tyle śmieszne, że pizza była dla wszystkich równo, nieważne na kogo chciałeś oddać głos, bo tego nikt nie wiedział. Także, beka z tych ludzi.
Im więcej ludzi zagłosuje, tym wieksze szanse na odsuniecie pisuarów od władzy.


@barumbadon: A jaki masz dowód na to, że gdyby nie ta pizza to ludzie by nie zagłosowali?

To poza tylko jeden lokal wyborczy, z wielu istniejących w kraju. Nie miał jak wpłynąć na wyniki wyborów.

A tak bardziej poważne, kiedy pisalem tamten komentarz, mialem w głowie to, że pisowcy wszystkich "oskarżają" o zaangażowanie polityczne - jakby to była zła