Wpis z mikrobloga

Rozwiążmy ten temat raz na zawsze. Najcięższa partia mięśni do wyrobienia:

Ps. Jak ktoś daje inne to niech wpisze w komentarzu co.

#sterydy #mikrokoksy #silownia

Najcięższa partia mięśni do wyrobienia

  • Łydka 40.9% (67)
  • Przedramię 13.4% (22)
  • Tył barków 6.7% (11)
  • Skos brzucha 21.3% (35)
  • Góra klaty 7.9% (13)
  • Inne 9.8% (16)

Oddanych głosów: 164

  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
Wyglada na to ze jednak łydka wygra to starcie. Moze @Lewusx przy jakimś nastepnym z filmików zrobi follow up dla wykopków i pokaże jak porządnie przyładować te łydę
  • Odpowiedz
@Ncaoj99t: W sumie to już pokazałem w ostatnim materiale i powiedziałem na czym się skupić przede wszystkim.

1. Na łydki każdy ma #!$%@? bo zazwyczaj są na koniec planu treningowego.
2. Zakładacie chore ciężary na np. wspięcia siedząc i #!$%@? to z ścięgna, a potem dziwicie się że mięsień nie rośnie, jak ma rosnąć, jak nie pracuje?
3. Tempo, tempo i jeszcze raz regularność, u mnie łydka poszła jak zacząłem ją
  • Odpowiedz
Zakładacie chore ciężary na np. wspięcia siedząc i #!$%@? to z ścięgna, a potem dziwicie się że mięsień nie rośnie, jak ma rosnąć, jak nie pracuje?


@Lewusx: Jak można ruszać ścięgnem? XD
  • Odpowiedz
@Lewusx: Zależy
Jak będziesz robić za wolno, małym ciężarem i dużo powtórzeń to tylko się spompujesz i nie dojedziesz do prawdziwego upadku
Jeżeli będziesz robić jak najszybciej, w niepełnym zakresie i szarpiąc to szybko złapiesz kontuzje
Choć pod względem hipertrofii na pewno druga opcja będzie lepsza (patrz Branch Warren)

Kluczem jest ćwiczenie blisko upadku / do upadku, szybka koncentryka, wolna ekscentryka, duży ciężar, umiarkowana ilość powtórzeń (aka. 5 - 15) (patrz
  • Odpowiedz