Wpis z mikrobloga

@lukenzi @Reichsmarschall @Wygryw_z_wyboru nie wiem dlaczego ale zwykły MX keys powoduje że koduję szybciej i robię mniej błędów pisząc niż używając jakiejkolwiek innej klawiatury. A miałem ich dziesiątki. Czy jest droga? Jest. Czy warto? Tak


@Tapirro: moze nizej palce podnosisz, szybciej idzie, bardziej sie chce, mniej sie meczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wcześniej śmigałem na klawiaturach od microsoftu i apple a obecnie mx mini od logitecha leży mi na biurku. Najbardziej lubiłem tę od microsoftu ale ona niestety nie miała wygodnych klawiszy to przełączania między urządzeniami. Dobra klawiatura jest warta takich pieniędzy
@lukenzi: Ceny akcesoriów do kompa totalnie #!$%@?ło, pandemia zrobiła tu prawdziwe spustoszenie. Przed pandemia klawierka za stówkę to byl produkt premium, dzisiaj takie modele kosztują po kilkaset zlotych. Za 50 zł szło kiedys kupic solidna myche, która służyła latami. Dzisiaj model za 50 zł to jakaś totalna chinszczyzna. Nawet drozsze modele jakością odbiegają od tego co było kiedys. Lipa totalna.