Wpis z mikrobloga

Oglądalibyście program w którym przegrywy z wykopu szukają kobiety do związku coś na wzór #rolnikszukazony lub #chlopakidowziecia ? Miałem rozkminę, żeby coś takiego kiedyś stworzyć i na początku takie przegrywy by się uczyły obycia wśród ludzi, może jakieś wspólne nawiązywanie relacji koleżeńskich. Jakieś rady od stylistów jak maksymalnie wymasterować swój wygląd, treningi z trenerem personalnym. Myślę, się tacy ludzie mogliby dzięki temu mocno poprawić jakość swojego życia nawet bez konieczności znajdywania partnerki #przegryw #przemysleniazdupy
  • 12
  • Odpowiedz
@boroniowy: Gówno to im da XD Mogą to zrobić i bez programu jakby chcieli. To jest tak jak z tymi grubasami co chudną w trakcie programu ale potem wracają ze zdwojoną siłą do sadła
  • Odpowiedz
@boroniowy: Ale żeby to miało sens, musiałaby to być realna pomoc, a nie coachingowe #!$%@?. Coś a la "Nasz nowy dom" na Polsacie. Bierzemy takiego przegrywa za fraki i idziemy na grubo: fundujemy mu aparat na zęby, przeszczep włosów, jeśli potrzebuje, nowe ciuchy, personalnego trenera, dietę pudełkową, jakieś kursy itp., itd., a po pół roku wracamy i sprawdzamy, jak mu się wiedzie. Ale to oczywiście czysta fantazja, żadna telewizja nie wyda
  • Odpowiedz
@mane_tekel_fares: mysle, ze u mirkow spod tagu przegryw bardziej by sie przydal nie tyle sam tuning co jeszcze jakis dobry psycholog/motywator. Tylko taki serio wczuty w problem, najlepiej taki sam, co wyszedl z przegrywu. Ja wiem, ze slaby wyglad napedza niskie poczucie wlasnej wartosci i to takie bledne kolo, ale wiekszosc problemow przegrywow jest w ich glowach, ogolnym nastawieniu do zycia i wiecznym pesymizmie. Znam nie takich brzydkich typow co mogliby
  • Odpowiedz
@bezzebna_modliszka: Wiesz, nie wszyscy znajdują w sobie tyle determinacji i siły charakteru, żeby samemu wyciągnąć się za włosy z życiowego bagna. Są ludzie, którzy mają pod górkę od dzieciństwa, całymi latami nie dostają z otoczenia żadnych pozytywnych bodźców i po prostu zasklepiają się w swojej beznadziei. Tak działa ludzka psychika, niestety. Kogoś, kto zmaga się z poczuciem życiowej porażki, gadka o tym, że trzeba było wstawać godzinę wcześniej, może wpędzić w
  • Odpowiedz