Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie wiem co mam robić, straciłem dobrze płatną pracę, jakiś czas temu też dziewczynę. Wszystko się sypie, nie mam motywacji ani pomysłu w jaką stronę teraz iść. Czuje, że #!$%@? swoje życie, począwszy od szkoły, która przez głupotę zawaliłem i nie zdobyłem żadnego konkretnego wykształcenia. #!$%@? na #!$%@? to żyć. #depresja #samotnosc #zycie #smutnazaba



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
Nie wiem co mam robić, straciłem dobrze płatną pracę, jakiś czas temu też dziewczynę. Wszystko się sypie, nie mam motywacji ani pomysłu w jaką stronę teraz iść. Czuje, że #!$%@? swoje życie, począwszy od szkoły, która przez głupotę zawaliłem i nie zdobyłem żadnego konkretnego wykształcenia. #!$%@? na #!$%@? to żyć.


@mirko_anonim: Zapraszam do nas #przegryw.

Chociaż miałeś dobra prace oraz dziewczynę.. Jednak posmakowałeś trochę tego, z czym sie mierzymy.
@mirko_anonim: Przestań się spinać. Serio. Z dobrego serca Ci radzę. Znajdź najlepszą możliwą pracę na ten moment i to na już, a nie na kiedyś tam, żeby nie gnuśnieć i nie wbijać bardziej w załamanie. Następnie myśl jak ją zmienić na coś lepszego - da Ci to cel i motywację do dalszego działania.

Jednego czego się dowiedziałem w życiu, po różnych zawirowaniach, to fakt, że konkretny cel jest tym czego potrzebuje
✨️ Autor wpisu (OP): @Szymif właśnie w tym jest największy problem, bo praca w której byłem to był zwykły kołchoz produkcyjny, pracowałem jako operator maszyny, ale płacili bardzo dobrze, dlatego tak to mnie uwiera, bo jestem świadomy, że nie mam żadnego wykształcenia ani nie zdobyłem doświadczenia w tym czasie w jakiejś określonej dziedzinie.

✨️ Autor wpisu (OP): Dodam też, bo widzę, że piszecie o tej dziewczynie. Napisałem o niej tylko, żeby pokazać kontekst sytuacji, jej brak nie jest aktualnie moim największym zmartwieniem, powiedziałbym, że prawie w ogóle nie jest. Brak pracy i perspektyw to największe co mnie w tym momencie gryzie.


· Akcje:
✨️ Autor wpisu (OP): @szymfi mieszkam w uk, nie mam kredytu ale nie chce wyjeżdżać narazie. Pracę straciłem przez to, że firma spowolniła i ma spowalniać produkcyjnie dalej. To były zwolnienia grupowe, poza mną zwolnili cztery osoby i z tego co wiem od znajomych, dwie kolejne tydzień później.


· Akcje: