Wpis z mikrobloga

@ZjemCiBuraki: jak ze założysz jakieś plisy na to okno albo materiałowe rolety to będą non stop #!$%@? i z zaciekami od wody

a ta kuchnia to to w domu czy w bloku? co masz za oknem, coś ładnego na tyle że fajnie było by się patrzeć przez nie?
@ZjemCiBuraki: jest taka fajna folia przyklejana na okna, naklejasz te 40-50cm od dołu i wszystko rozmazuje na tym obszarze. Reszta okna jest niezaslonieta w ogóle. Bardzo dobrze się to myje w razie jakiegoś pobrudzenia czy cos
Mam zlew przy oknie. Super sprawa. Nie problemu z otwieraniem okna. Bateria stoi w środku na wysokości słupka. Mam std baterię. Nie wyciąganą. Jedyny minus to taki, że od czasu do czasu trzeba przetrzeć okno, ale to w momencie jak myjesz jakieś duże gary.
@ZjemCiBuraki: Masz zaplanowaną zmywarkę, więc nie będziesz raczej aż tak dużo czasu spędzał przy zlewie. Miejsce pod oknem będzie dobrze oświetlone w dzień i z tego powodu ja bym wolała pod oknem mieć blat roboczy, czyli coś, co będzie chyba częściej/bardziej używane niż zlew