Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka Panowie Posłowie ze Szczecina Dariusz Matecki oraz Joachim Brudziński zapowiedzieli, że będą dokładnie patrzeć przyszłej koalicji chaosu na ręce i na bieżąco informować opinie publiczna o wszystkich szkodliwych działaniach nowego rządu.. A na pewno takich szkodliwych i antypolskich działań nie będzie brakować, ba już się zaczęły. Mam nadzieję, że obaj Panowie nie będą gołosłowni i będą tak zwana koalicję chaosu na bieżąco rozliczać, a w zasadzie juz powinni zacząć, bo już jest z czego. Panie Pośle Matecki głosowałem na Pana w wyborach i jestem pewny, że się nie zawiodę..
  • 17
na pewno takich szkodliwych i antypolskich działań nie będzie brakować, ba już się zaczęły


@Balonowy21: ciągle rządzi PiS, więc jeśli teraz mają miejsce antypolskie i szkodliwe działania, to winnych szukaj w tej partii
@Elijahu: Ale już słyszymy zapowiedzi totalnej opozycji o likwidacji budowy CPK, demontażu polskiej armii, likwidacji transferów społecznych czy walki z Kościołem choćby likwidując zakaz handlu w niedzielę..
@fashq: Oglądnąłem 2 albo 3 minuty i wyłączyłem, ciąg manipulacji i pomowien, nie dało się oglądać tego hejtu ze strony zwolennika totalnej opozycji. Darek może ma mocny język, ale motywacji do działania i pracowitości na rzecz obywateli nie można mu odmówić. Wielokrotnie pokazał, że jest człowiekiem godnym zaufania, dlatego ludzie wybrali go do Parlamentu..
pracowitości na rzecz obywateli nie można mu odmówić. Wielokrotnie pokazał, że jest człowiekiem godnym zaufania


@Balonowy21: możesz wymienić jego osiągnięcia na rzecz obywateli? Podaj jakieś linki do tych informacji.
@fashq: Przede wszystkim pokazywanie prawdy i hipokryzji ludzi powiązanych z totalna opozycja. Walka w Szczecinie jako radny o lepsze życie mieszkańców, choć to walka z wiatrakami, bo wiadomo kto tam rządzi.. Mówienie bezkompromisowo o tym głośno co się myśli i dążenie do prawdy, a nie fałszu i wiele, wiele innych rzeczy. Wystarczy wejść na jego profile społecznościowe i wszystkiego się dowiedzieć..
@Balonowy21
Zastanawiam się czy ty #!$%@? tym spamem tak po prostu, jak bot, bezrefleksyjnie wysyłając tekst licząc że gówno się przyklei czy czasem wchodzisz i patrzysz na liczbę plusów i myślisz sobie:
- #!$%@? ale #!$%@?, może pora coś lepszego wymyślić, ale brakuje intelektu
@Balonowy21
Czyli to drugie, spoko xD, rozumiem frustrację.
Zgadzam się że liczba plusów o niczym nie świadczy, ale tak średnio to wygląda w sytuacji, kiedy masz 0 plusów, a wszystkie idą do posta, który po tobie ciśnie xD