Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie. Ogólnie jestem wielkim fanem gier #residentevil i lubię horrory akcji. Niestety nie mogę znaleźć żadnego dobrego, na prawdę strasznego klasycznego horroru. RE to akcyjniak to wiem. Outlast na przykład był dobry oceniam po czasie, ale on straszył głównie tym, że coś cię goni, ale chociaż miał klimat. Czegokolwiek innego się chwycę to mnie nudzi i usypia a nie straszy. Legion VR kupiłem, szykowałem sobie pieluchę a tu nic. Ten nowy Callisto Protocol to taki cringe, że po dwóch godzinach wyłączyłem z nudy i przewidywalności. Polecacie jakieś dobry krótki horror na konsole albo PC? Byle nie jakieś indyki niskobudżetowe z "dna icebergu" bo to straszy tylko biedą. Filmy też mnie nie straszą. Żenada i nuda. Midsommar ostatnio oglądałem, nie polecam prawie zasnąłem. #horrory #horror #ps4 #ps5 #pcmasterrace #gry
  • 19
  • Odpowiedz
@Aeterna a w serię Fatal frame/Projekt zero grałeś ? Może i stare ale bardzo spoko horrorki wszystkie 5 części choć trójka trochę nudna. Dwójka i czwórka jak dla mnie najlepsze.
  • Odpowiedz
@Aeterna: Wspomniane wcześniej Visage to pierwsza gra od wielu lat która mnie naprawdę straszyła. Outlast imo nie był straszny ani trochę, poziom FNAFa czy Slendera tylko z lepszym gameplayem i budżetem. Ale Visage to inna półka od tych tanich straszydeł. Przy czym gra mnie znudziła gameplayem bo to taki symulator chodzenia. Jeszcze z indyków pierwsze Layers of Fear jeśli tak jak ja masz słabą orientacje w terenie bo gra potrafi straszyć
  • Odpowiedz