Wpis z mikrobloga

Bezkitu tak jak ktoś wspomniał niżej, Kasjo nawet z walki z polakiem ruszał się zupełnie inaczej, w dodatku nigdy nie ważył aż tyle do walki, a twierdził że od początku września trenował dwa razy dziennie. Koniec pewnej ery. Wyglądał fatalnie w tej walce, słaba praca na nogach i wata w rękach.
#famemma #primemma
  • 9
  • Odpowiedz
@zabit1: Pracy na nogach w ogóle nie było albo tak nam się wydaje, bo w walkach z niższymi 10 cm rywalami nie miało to aż takiego znaczenia. Miałem wrażenie, że Kasjo wyglądał gorzej niż z Zadorą.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pryshlyak Dokładnie, wyglądał jak gościu który wychodzi do pierwszej walki amatorskiej a ponoć ma ich ponad 50. Jestem zdziwiony takim regressem i myślę że kilka składowych w to wchodzi: brak treningu, brak treningu poza przygotowaniami i przegrana z zadorą i rysa na psychice, bo tam wyglądał dużo lepiej, a tu niby po przygotowaniach ważył 10kg więcej
  • Odpowiedz
@zabit1: @Pryshlyak Tu paradoksalnie psycha nie zagrała - było widać jego zupełnie inne, nietypowe zachowanie na konferencji i dzisiejszym studio przed galą; kto oglądał kilka programów/walk kasjo z jego najlepszego okresu to kojarzy o jaką pewność siebie chodzi, dzisiaj na studio obracał oczami na arenę
  • Odpowiedz