Wpis z mikrobloga

#wybory #pytanie #polityka #dyskusja
Na początku chciałem podkreślić, że nie popieram PiS'u i nigdy na nich nie głosowałem, ale wobec tak ogromnego hejtu, który tutaj się odbywa na partie rządząca przez ostatnie 8 lat, chciałbym podejsc do tematu bardziej obiektywnie i rzetelnie. I w związku z tym mam do was pytanie, również do zwolenników tak zwanej "demolratycznej opozycji".. Jakie Waszym zdaniem są trzy najwieksze sukcesy rządu Zjednoczonej Prawicy przez ostatnie 8 lat? Bo o tak zwanych porażkach piszecie caly czas, to może teraz sukcesy, które każdy jakieś posiada. Może ja zacznę od trzech:
-lawinowy wzrost płac oraz koniunktury gospodarczej
-praktyczne zlikwidowanie bezrobocia
-Ogromne wielomiliardowe transfery społeczne, które zlikwidowali biedę wśród obywateli.
A teraz Wasza kolej!
Pozdrawiam ;)
  • 8
@Balonowy21:

-lawinowy wzrost płac oraz koniunktury gospodarczej

Zarabiam znacznie więcej pieniędzy, ale przez inflację spowodowaną przez PiS, nawet tego nie odczuwam.

Ale za sukces mogę uznać przekop przez Mierzeję Wiślaną. Gdyby tylko ten przekop jeszcze był wykorzystywany.

No i Baltic Pipe.
Na początku chciałem podkreślić, że nie popieram PiS'u


@Balonowy21: xD

lawinowy wzrost płac oraz koniunktury gospodarczej


@Balonowy21: sztuczne zwiększanie minimalnej pompujące inflację, no sukces w #!$%@?. Koniunktura natomiast nie jest w żadnej części ich zaslugą tylko popytu na zachodzie, którego jesteśmy poddostawcą (przy pominięciu może budowlanki ale też widać jak skończyło się napędzanie "koniunktury" w wydaniu pisowskim jak chodzi o mieszkania xD)

praktyczne zlikwidowanie bezrobocia


@Balonowy21: jw, bez związku