Wpis z mikrobloga

"Francuscy Inżynierowie" przybyli na pontonach do kraju nad Loarą "wynaleźli" nową aplikację do otwierania paczkomatów. Nie potrzeba telefonu, smsa, skanowania odcisków palców, numeru nadania paczki......NIC ! Wystarczy tylko chcieć odebrać paczkę, nawet jak nie jest adresowana do Ciebie xD
Poprostu podchodzisz pod paczkomat i go otwierasz.
P.s a w Polsce nadal zaścianek, jakieś kody, smsy, powiadomienia xD
#imigranci #francja #europa
BozenaMal - "Francuscy Inżynierowie" przybyli na pontonach do kraju nad Loarą "wynale...

źródło: paczkomat

Pobierz
  • 57
@obserwator_nsa nic nie trzeba. Polska nie będzie musiała wpuścić żadnego afrykańskiego imigranta bo ma wystarczająco dużo Ukraińców. Na dodatek za tych Ukraińców Polska dostanie jeszcze hajs dodatkowo.
PiS robił sobie tylko kampanie na tym temacie. Były nawet znaleziska że czeski czy słowacki premier nie rozumie czemu PiS nie chce tego podpisać jak pieniądze leżą na stole a żadnego imigranta nie przyjmą bo i tak mamy Ukraińców już.
@r5678:

no właśnie nie. Tutaj kultura.


Taa. Ile w tym roku było paczkomatów zniszczonych lub okradzionych?

Ciekawiło mnie czy to odosobniony przypadek w jakiejś pato dzielnicy czy to standard wszędzie ;)


Sam sobie odpowiedz skoro sensacją jest jeden paczkomat, który wrzucają kilka razy dziennie
a ty się zesrałęś


@login_cwiczebny: Obaj dobrze wiemy, że to nieprawda. Po prostu poprawiłem twój błąd, bez negatywnych komentarzy, bez wyzywania od nieuków (pozdrowienia dla paliwody), bez wulgaryzmów. Natomiast od ciebie płynie wykopowe gówno szerokim strumieniem, co jest już normalne wśród młodych użytkowników.

Niepokoi mnie tylko odnoszenie się przez ciebie do gówna, srania i siurka.

gówno mnie to obchodzi

ty się zesrałęś

się siurkiem pobaw


Masz jakieś fetysze? A może nie