Wpis z mikrobloga

@raul7788: to jest smutne ale ta pani tak uważa i co gorsza ma rację, piszą takie głupoty z premedytacją za 4 lata na głównej bordowe nicki będą się trząść
" to nie pamiętacie dwa dni po wyborach Tusk już nas sprzedoł Niemcom i granice zmakli "
tak powstają mity i legendy o sprzedaży lasów, lotu i działalność na rzecz Niemiec. Najgorzej, że to działa. Ktoś u nich się zorientował, że masa
@raul7788 najlepsza broń na pokonanie PIS to oni sami. Im więcej takich bredni, tym gorzej dla nich. Mam nawet wrażenie, że gdyby nie TVP, to by mieli kilka pkt% więcej w wyborach. Nie pamiętam takiego poziomu absurdu, ignorancji i robienia z ludzi idiotów, jak za PIS (czy przez PIS). Żyłem już za komuny, była propaganda, ale poziom był „wysoki”. Teraz to rynsztok i robienie z ludzi debili.
@Kroledyp: dokładnie. Moja matka jest po studiach, wysokie stanowisko w pracy, żadnych problemów ze zdrowiem psychicznym (podkreślam w ten sposób, że jest sprawna intelektualnie), nie lubi pisu ale i nie interesuje się polityką ze szczegółami. Rozmawiam z nią przed wyborami, że PO miało tak mało afer za sobą, że przypisuje się im nawet AmberGold, z którym nie mają nic wspólnego. A matka - a to syn Tuska nie był prezesem tej
tak powstają mity i legendy o sprzedaży lasów, lotu i działalność na rzecz Niemiec. Najgorzej, że to działa.


@Kroledyp: dokładnie... już widziałem kłamliwe wpisy na Wykopie, że podobno Tusk niby powiedział, że dzień po wyborach odblokuje pieniądze z KPO... przecież tego nie powiedział!!! a nawet jakby powiedział, to przecież każdy wie, że to była metafora!!!! a poza tym je*ać PiS!!! hurr durr!!!!
a to nie chciał sprzedać Lotu?


@langle: nie, to mój ulubiony temat.
Lot przynosił straty, Tusk zwyczajnie kazał im się ogarnąć i retoryzować bo inaczej będą kłopoty. Najlepsze, że dokładnie to zrobili, przestali nawet przymościć straty i było po temacie.
Pis kłamliwie zrobił na tej rzekomej chęci sprzedaży całą kampanie i 8 lat rządów było pod samoloty. Chwilę po objęciu władzy pis chciał kupić zadłużoną i właściwie upadłą Niemiecką linie Condor,