Wpis z mikrobloga

Ale muszę przyznać, że PiSowcy mimo wszystko zaskakują. Znaczy się ok ja wiedziałem, że oni mają tą taką ruską komunistyczną mentalność, ale jednak się łudziłem że nie. W końcu przecież komuna to najgorsze co było prawda?

Tymczasem po przegranych wyborach pojawia się polityka spalonej ziemi, dalsze plucie na innych i trzymanie się kurczowe władzy. Ale najlepsze jest zdecydowanie to gadanie o tym, że teraz za Tuska nic nie będzie. Ani sekundy refleksji skąd się pieniądze brały, ani chwili zdziwienia, że nagle ministerstwo ogłasza że jesteśmy 35 MLD (MLD!) w #!$%@?ę po tym jak podobno wszystko było super cacy, żadnych długów, dziur, państwo dobrobytu i 8 lat wstawania z kolan i zbliżania się do prawdy?

Wy serio chcecie jednej partii, która jedyna co będzie robić to rzucać w was pieniędzmi niewiadomego przez was pochodzenia? Nic wam to komunizmem ani Rosją nie pachnie? Na prawdę myślicie, że ludzie głosowali, żeby coś dostać? Nic? Ziobro przemyśleń ani refleksji?

#wybory #bekazpisu
  • 13
@ruda_stuleja: Śmieszne, wykopek dowiaduje się czym jest dziura budżetowa. Ministerstwo ogłosiło to co było już od roku wiadomo ale dla wykopka to jest nagle. Sprawdź jeszcze relację długu do PKB ale nie sądzę bo to trochę zbyt trudne sprawy dla ciebie.
Aha i nie ma czegoś takiego jak dług ukryty gdybyś zaczął w konwulsjach reagować, że PiS coś ukrywa :). Sprawdzaj dane Eurostatu. Dałeś się wciągnąć w bieżącą grę polityczną i
@Ranmaru: Ty wiesz, że właśnie dlatego przegraliście? Przez plucie jadem, dehumanizowanie innych, antagonizowanie własnych obywateli, szczucie i odbieranie ludziom tożsamości. Nie wiem co Ci jeszcze teraz da nazwanie mnie szwabem, bo od was to jak usłyszeć, że niebo jest niebieskie.

@sedno_
No wiadomo, wiadomo. Nikt normalny przecież nie spodziewał się, że po tych 8 latach będziemy z kasą na plusie akurat. Pytanie tylko dlaczego to wszystko jest przypisywane jako wina Tuska?
@ruda_stuleja: I zaczyna się bredzenie: "Eurostat nie wie tak naprawdę". W dobie informatycznych systemów bankowych Eurostat i cały świat nie wie jak PiS wyprowadza siano xD. Won do książek, bo takie kocopały to możesz sobie matce opowiadać ale za poważne sprawy to się lepiej nie zabieraj. Jeszcze brakuje żółtych napisów bo tak twoje teorie spiskowe wyglądają. Wszyscy ogarnięci wiedzą, i nie jest to wiedza tajemna, że w tym roku deficyt max.
@sedno_: A to przepraszam widzę, że mam do czynienia z pracownikiem Eurostatu. Nie wiedziałem.

Jak jesteś taki doskonale poinformowany podaj proszę choć jedno nazwisko mafijnego bossa skazanego lub chociaż oskarżonego w sprawie VAT? Bo podobno jakieś sprawy były i kończyły się na grzywnach lub zawiasach. Pytanie jeszcze jak duża taka grzywna by musiała być, ale jakieś ciężkie milionowe chyba odbiłyby się jakimś echem w mediach?

Znowu poświęciłeś osobny akapit na obrażanie.
@ruda_stuleja: Co mnie obchodzi czy kogoś skazano czy nie. Ty to widzę lubujesz się w tematach z żółtymi napisami gdzie zawsze musi być ktoś kto pociąga sznurki tylko nie wiadomo kto. Rozmawiamy o tym czy wpływy do budżetu się zwiększyły poprzez wprowadzenie takich rozwiązań jak JPK, split payment i innych pomniejszych które skutecznie zredukowały lukę VAT. To są realne miliardy które wpłyneły a przechodziły przez palce wcześniej, przed 2015rokiem. Są na
@sedno_: Zabawna jest ta różnica w retoryce. Chryste jaki ty nagrzany jesteś XD

No słuchaj jak są mafie to znaczy, że to jest zorganizowana działalność przestępcza i jej zwalczanie powinno mieć efekty okraszone jakimiś personaliami. A tych brak. Problem też widzę w tym, że sam piszesz, że to ciebie nie interesuje. Wpływa to na odbiór ciebie jako osoby świadomej społecznie. Dane podaj, chętnie zobaczę, bo jedyne co widziałem to jakieś niemrawe
Hahaha nawet mi powieka nie dgrnęła tylko trzeba nazywać ludzi po imieniu i oceniać ich za ich wypowiedzi.
Nie interesuje mnie ta sprawa w kontekście rozmowy dot. wiedzy ekonomicznej której braku zarzucasz pisowcom gdy tymczasem sam jej nie posiadasz. Próbujesz zejść na tematy propagandowe obu partii bo tam się najlepiej czujesz aby zamieszać i zaciemnić obraz.
Wyśmiewasz pisowców za ich wiedzę ekonomiczną, to teraz ja się śmieję z ciebie. Nie interesuje mnie
Pobierz sedno_ - Hahaha nawet mi powieka nie dgrnęła tylko trzeba nazywać ludzi po imieniu i ...
źródło: 895a15b2-322b-4e9d-aa6f-6297c23c0f45