Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim: powiem krótko, z perspektywy swojego 50 levelu - nie baw się w małe kroczki, ale też nie badź zbyt namolny. Pozwala na coś, bierz i od razu próbuj więcej, i więcej niż raz. Gdy poczujesz, że oporna coraz bardziej, odpuść. Spróbujesz innym razem :) Tak na marginesie, z tego co piszesz laska nie wygląda na szczególnie skomplikowaną, więc raczej ci da :D Związku poważnego z tego raczej nie będzie,
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Trochę to pewnie sztampowo zabrzmi, ale to samo wyjdzie w praniu.
Możesz również z nią po prostu szczerze porozmawiać. Jak to wygląda z twojej strony, że nie jesteś pewny i co ona o tym sądzie. Czy chcecie posunąć tę znajomość dalej.

Właściwie rozmowa nie może przynieść negatywnych efektów. Z wartościową osobą, sobie porozmawiacie, wszystko wyjaśnicie i będziecie oboje świadomi co i jak. A jeżeli próbę rozmowy obróci przeciwko Tobie, to
  • Odpowiedz