Wpis z mikrobloga

Drodzy chlopcy z prawicy, wy chyba czegoś nie rozumiecie XD
Walka o aborcje i uznawanie tego za jeden z ważniejszych tematów, #!$%@?ąc od względów czysto ludzkich i empatycznych (bo obecne prawo jest po prostu zwykłym #!$%@?) wynika z tego, ze to ten postulat i protesty kobiet były początkiem końca PiSu. To po wyroku TK poparcie spadło im poniżej 40% i nigdy tam nie wróciło, a PiS był wtedy u szczytu swojej potęgi sondażowej. To kobiety zorganizowały największe protesty w III RP od #!$%@? wie kiedy i odpowiednio nagłaśniały słuszny problem. I politycy wiedzą, że one będą im w sprawie tego postulatu patrzeć na ręce.
Wy jedyne co potrafiliscie zrobić to (jak zwykle) pluć jadem na wykopie napompować zasięgi na tik toku szurowi Mentzenowi, który chciałby wsadzić was w kamasze, #!$%@?ć liberalizacją kodeksu pracy i obniżać podatki najbogatszym, a na koniec i z tego nic nie wyszłp ( całe szczęście) XD
#polityka #bekazprawakow
  • 17
@Warrior_97 zgadzam sie, my jako spoleczenstwo dalismy delikatnie mowiac dupy z tym ze spuscilismy sie nad tym progiem procentowym u 3D za bardzo chcielismy odsunac PiS a za malo chyba przemyslelismy walke o postulaty lewicy, bo teraz te sredniowieczne konserwatywne gamonie z psl maja mimo wszystko „coś” do powiedzenia
@Warrior_97: nie konfiarz, ale chłopie ostro się tu zesrałeś xD Lewica ma słaby mandat społeczny (stracili 23 mandaty w porównaniu do poprzedniej kadencji), więc w tej koalicji będą co najwyżej mogli naciskać przycisk do głosowania. Po drugie jak chcesz wprowadzić aborcje do 12 tygodnia mając na przeszkodzie Dude i konstytucje?
@Anon_daru Ale ja nie mowie tu tylko o lewicy, przecież posłanki KO tez mocno naciskają na ten postulat. I nigdzie nie odnoszę się do kwestii taktycznych i tego, jak to zrealizować - chodzi mi wyłącznie o sranie konfiarzy pt „olaboga czemu one walczą o aborcje!!!!!” XD Również uważam, że potrzeba dyskusji na temat tego, jak i kiedy można wprowadzić te zmianę mając Dudę z długopisem. I nie twowrdze, ze to sprawa najważniejsza,
A jakie były inne duże protesty w ostatnich 10 latach, które wyprowadziły tyle osób na ulice i doprowadzając spadku poparcia dla partii rządzącej właściwie nieodwracalnie?


@Warrior_97: o, juz jak zaweżamy xD juz nie w 3RP ale w 10 latach, juz maja doprowadzic do spadku xD
Wielcy meczennicy ktorzy musieli tak walczyc o zmiane wladzy ze po prostu poszli do wyborow nieniepokojeni.
@yhbgrobdoivbvwamsv Jakbyś czytał ze zrozumieniem, to wiedziałbyś, ze nie mowie, iż to największe protesty w historii tylko największe od niepamiętnych czasów w III RP ( jak chcesz to możesz wziąć i 20 lat pod tezę), temat spadku poparcia również jest poruszony w poscie, w drugim jego akapicie. #!$%@?, czytać ze zrozumieniem nie umiecie nawet a potem się dziwicie, że lewacy chcą wyższych podatków żeby dofinansować szkolnictwo ( ͡° ͜ʖ ͡
@Warrior_97: powiedz mi o ile więcej tych kobiet zmarło przez ten wyrok TK w porównaniu do lat poprzednich. Jak napiszesz prawdę czyli że mniej to coś mi się nie klei z tym zaostrzeniem prawa i całego bólu doopy o aborcję.
typowy fajnopolaczek xD wybełkotał coś bez sensu logiki i prawdy i mysli, ze caly swiat jest glupi bo nie podziwia jego bzdetow xDDD Rozmowa z psem doslownie xD


@yhbgrobdoivbvwamsv: Typowy onucopilaczek. Dostał pytanie jakie były w większej skali protesty w IIIRP to z braku pomysłu zaczął bełkotać o logice i rozmowie z psem. Zgadzam się pod warunkiem że to ty jesteś psem onuco. Jak tam 20% i trzecia siła?
@Warrior_97: Stary, najbogatsi nie płacą podatków, serio. PIT 32% to mit i nikt normalny tego nie płaci.

Na UoP płaci się 12% PIT + składki zdrowotne, społeczne + VAT (VAT nie jest podatkiem płaconym przez firmy, a przez obywateli oraz małe spółki/firmy, które nie są na VAT)

W momencie gdy masz sp. z o.o. to przy około 800 tys dochodu spółki, realne opodatkowanie to i tak marne 15-16% w sumie, bo
@yhbgrobdoivbvwamsv: Nie masz argumentów i dalej nie umiesz odpowiedzieć na moje pytania, a jedyne co potrafisz napisać to powtórzyć zwrot o fajnopolaczku, który swoja drogą już strasznie zużyliście XD

A psy to wy lepiej zostawcie już w spokoju na prawicy dla ich dobra, lepiej zajmijcie się wrzucaniem w koszta playstation, płaską ziemią, królikiem z cycami czy jakie tam teraz macie ważne problemy w środowisku konserwatywno liberalnym ( ͡° ͜ʖ
@Buzz___Astral: Zobacz jakąkolwiek moją wypowiedź o podatkach, wszędzie uważam, że najbogatsi w ogóle ich nie płacą i obecny, regresywny system to zbrodnia na osobach średniozarabiających.

Mentzen ciągle grzmi, że podatki w Polsce są niesamowicie wysokie, uważa, że lepiej zarabiający są "karani za pracę" i wszystko jest winą rzekomej patologii na zasiłkach, która przejada te pieniądze zamiast oddać panom biznesmenom, a tak w ogóle to trzeba umożliwić firmom wrzucanie w koszta samochodow
@Buzz___Astral: A gdzie ja napisalem, że trzeba wystrzelić minimalną na hurra?

Chodziło mi o to, że pracodawcy płaczą ZAWSZE przy podwyżce minimalnej o nawet kilkadziesiąt złotych, bo w ich interesie jest płacić najmniej, a cymbały na etatach lykają gadkę o tym, że ich pensje by się podwoiły, gdyby tylko nie "wysokie podatki" dla panów prezesów i potem głosują na partie chcące ulżyć procentowi najbogatszych jednocześnie ruchając średniaków na UoP jeszcze mocniej
To po wyroku TK poparcie spadło im poniżej 40% i nigdy tam nie wróciło, a PiS był wtedy u szczytu swojej potęgi sondażowej.


@Warrior_97: Jednocześnie nie miało to większego przełożenia na poparcie Lewicy i PO co dobitnie pokazuje, że ci którzy się sprzeciwiali wyrokowi TK wcale nie muszą popierać aborcji na żądanie.