Wpis z mikrobloga

Jestem na weselu, właśnie usiadłem po ostrym tańcowaniu z żoną i podchodzi do nas dwóch typów trzymających się za rękę. Na początku się zdziwiłem, ale jeden z nich wypalił zaraz że jest prawnikiem(prawnikiem!) i są z Warszawy - ja już wiedziałem co się świeci.

Pytają się jak to możliwe, że mamy tyle sily na balowanie do późna. Wytłumaczyłem im, że co prawda zszedłem właśnie po nocc i rano układaliśmy ze szwagrem płytki w kiblu, ale walnąłem parę kielichów i jest dobrze, żona natomiast pracuje na kasie i wzięła sobie wolna sobotę. Goście byli w szoku i zwinęli się z wesela.

Nie wiem po co robić te studia prawnicze, skoro człowiek cały czas jakiś pospinany chodzi i się bawić nie umie, było układać płytki ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #bekazpodludzi #kiciochpyta #wesele #pdk
  • 5
  • Odpowiedz
@taki_typa Weźcie mi to wyjaśnijcie, bo nie jeden raz jestem świadkiem podobnych sytuacji. Weźmy przykład imprezy: WESELE

Ja z moim facetem (ja fryzjerka, on mechanik15k) 1-2 w nocy: wywijamy na parkiecie, drzemy pisdy, pełni energii, dopiero się rozkręcamy.

W tym samym czasie czasie jakieś białokołnierzykowe pary typu #programista15k + prawnik zaorani, zmęczeni, głowy już wiszą nad stołami dosłownie utrzymywane siłą woli i zaraz zwijają do domu

My sen po 8h, dobre wysoko
  • Odpowiedz