Wpis z mikrobloga

@ujdzie @ujdzie właśnie nie jeździliśmy po singletrackach tylko wzięliśmy jakąś trasę z koomota i prowadziło nas przez jakieś powalone trasy w lesie, jeden odcinek w ogóle nie był przejezdny bo było mnóstwo poważnych drzew xd @ujdzie tak, pogoda świetna a my głupki nie wzięliśmy myjki xd
@ujdzie o super, dzięki za cynk, opaskę kupimy i tak, dzisiaj po prostu się kręciliśmy bo chcialam przetestować tę świnię ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i ja jestem po miesięcznej przerwie po ostatniej glebie więc dzisiaj nie miałam formy xd
@ArchDelux zdaje sobie sprawę, wysłaliśmy dokumenty do urzędu 3 tygodnie temu, tłumaczyli się że przez wybory mają obsuwy, wiadomość o gotowej tablicy dostaliśmy jak już wyjechaliśmy z domu ()
@Adicts witam ( ͡° ͜ʖ ͡°) a będzie jeździć tarpan? jutro się kręcimy w trochę innych okolicach zeby znajomych zaznajomić z rowerami, na Srebrną chyba w sobotę pojedziemy
@Grzesiek_astronaut2 jak nic nie psujesz to nikt się nie przyczepi. Ja akurat dzisiaj jeździłam jakieś 20 km, głównie na trybie „trail” (czyli 2 z 3 dostępnych) i zeszło mi około 20% baterii. Sporo zależy od trybu na którym jeździsz, ale parę godzinek zabawy jest. No i zawsze można doładować, ale w godzinę można doładować średnio 20% więc szału też nie ma.