Wpis z mikrobloga

@PolskaOdMorzaDoMorza: Słychać wycie? Znakomicie?
Swoją drogą beka że "My Naród Polski" prosimy, a w wyborach naród powiedział, no elo pisiory. No ale ja jestem ze śląska, więc pewnie jestem niemcem zdrajcą i sie nie wliczam do Narodu Polskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wystarczy, ze kilka starych bab napisze „Popieram.”, a wybory zostaną unieważnione


@somskia: Musi być dokładnie 2137 wpisów popieram, wtedy jest ważne i z automatu wybory zostają unieważnione i dalej będzie rządziła dotychczasowa partia. Konstytucja Facebookowa wyraźnie ma to zapisane.
  • Odpowiedz
chciałbym się dowiedzieć, które prawo wyborcze zostało złamane oraz który fragment konstytucji. Jakbym się zapytał to pewnie nadal bym nie wiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Imperator_Wladek: Oczywiście, że byś nie wiedział. Największy skowyt na tych grupkach jest aktualnie o to, że ktoś w ogóle śmiał zagłosować po 21:00, że jak to tak można skoro głosowanie jest do 21:00. Oczywiste łamanie prawa, są na to filmiki przedstawiające nocne
  • Odpowiedz
@PolskaOdMorzaDoMorza: Ciekawe czy będzie polski 6 stycznia. Ciekawi mnie też jak będzie wyglądała nasza wersja szamana, i czy też będą chcieli później Dudę powiesić jak w przypadku Mike'a Pence'a.
  • Odpowiedz