Wpis z mikrobloga

Dobry przykład z vikop.ru na to dlaczego #programista15k nie są ogólnie lubiani w społeczeństwie, podobnie jak politycy czy influencerzy.

Bo jak się okazuje, są to zazwyczaj zarozumiałe buce i zwykłe chamy wyładowujące swoją frustrację z powodu nieudanego życia prywatnego na ludziach gorzej zarabiających od słynnego 15k b2b w software housie, bogactwo część główna xD
Zastanówcie się sami - myśląc o kucach widzicie w myślach chada wygrywa z cycatą blondyną u boku czy raczej aspołecznego spierdona autystę piwniczaka. A no właśnie, stereotypy nie biorą się znikąd.

Autyści od kodowania potrafią tylko stykać się końcówami między sobą w januszsofcie i podniecać się ile to crudów naklepali albo jakim devops jest elitarnym zawodem xD typowe, po dekadzie autystycznego klepania kodu stan konta rośnie, zaś mentalnie wewnątrz to dalej zapryszczony sfrustrowany polibudziarz pomiatany od urodzenia. I każdy dookoła to wie, nawet 50-letni janusz budowlaniec. Bo to widać i czuć w każdej rozmowie z kucem, żadne cyferki tego nie zrekompensują.

I te narcystyczne urojenia dzięki którym kuce pozycjonują się wśród zawodów jak lekarz czy prawnik chociaż są zwykłymi wyrobnikami tylko przy klawiaturze zamiast przy taśmie xD A gdy kuc zostanie przywołany do porządku, to usuwa nieprzychylne mu komentarze jak najczerwieńszy z czerwonych komuchów, bo prawda boli.

Pogódźcie się z tym, że lekarzom czy przedsiębiorcom (nie kucu, JDG do walenia urzędu skarbowego w czoko na zakamuflowanym etacie to nie jest żadne przedsiębiorstwo) to wy możecie najwyżej buty lizać, do pięt im nie dorastacie. Czym prędzej się z tym pogodzicie, tym szybciej zniknie wasza frustracja spowodowana brakiem, wg. was, należnego uznania społecznego. Społeczeństwo nigdy nie będzie was wyżej wartościować, bo nie ma ku temu podstaw, a w dodatku wy sami ciężko pracujecie na taki stan rzeczy.

#pracait ##!$%@? #bekazpodludzi #patologiazmiasta #logikaniebieskichpaskow #pracbaza
JanRouterTrzeci - Dobry przykład z vikop.ru na to dlaczego #programista15k nie są ogó...

źródło: obraz_2023-10-19_145823082

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JanRouterTrzeci Też się z tym spotkałem, zazwyczaj są to ludzie inteligentni względem IQ, ale inteligencja emocjonalna zatrzymała się na poziomie gimnazjum.

Ogarnięci bogaci ludzie nie gardzą prostymi pracami, dlatego, że są one niezbędne do funkcjonowania społeczeństwa i są wdzięczni, że to nie oni muszą je wykonywać.

Jakby hipotetycznie wydarzyła się jakaś klęska światowa i nagle społeczeństwo przestałoby funkcjonować, to wtedy taki programista byłby o wiele mniej wart niż na przykład rolnik.
  • Odpowiedz
Znalazłem :) tak jak myslalem, @bojackHorsemanPatataj to multikonto usuniętego już @sikalafou
Od razu poznałem wysrywy tego niedorozwoja. Najlepsze że sam jest jak to on mowi: robolem w jakimś SH, gdzie grzecznie spowiada się z progresu taskow przed Scrum masterem a zgrywa inteligenta jakby co najmniej w R&D NASA pracował xD
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: a co do tematu takiego opa - geny podczlowieka, zaden zawod tego nie oszuka. Robotnik z malzonka zostali stworzeni z lepszej gliny. Op i jego malzonka #!$%@? na zawal nim dojada do emerytury Janusz jeszcze bedzie wnukom pomagał stawiac domy bedac pod 70 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ide go znalezc i mu napisac
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: strasznie kisnęłam jak to czytałam. Jedynie plusował komentarze, które mówią, że może się szybciej przmęcza bo cały czas jego umysł myśli i analizuje xD

Pracuje w tym słynnym it, zwykle jak ktoś jest takim nadentym bufonem to jest programistą back endu. Nie wiem dla czego, ale to stanowisko to jakiś zakątek najbardziej zadufanych w sobie.
  • Odpowiedz