Wpis z mikrobloga

@JuTek_Pixel: fajne, dynamiczne ale za długie, ja rozumiem że te menusy wszystkie coś tam robią co jest istotne ale z perspektywy kogoś kto jeszcze nie miał styczności z grą i nie wie co one robią to są trochę bezsensu. #!$%@? wszystko między 0:28 a 0:49
  • Odpowiedz
@JuTek_Pixel: Pixelarcik w gierce na propsie ^^

Jeśli chodzi o sam trailer to imo troszkę za dużo focusu na GUI. Rozumiem, że ciężko zrobić bardziej dynamiczne ujęcia jeśli w samym gameplayu nie ma zbyt wielu VFXów czy ogólnej dynamiki, ale np. klip z przybliżeniem na przycisk Start można odpuścić. Poza tym kozak, gierka jak na basic koncept ma fajny styl i widzę może jakąś inspirację Peglinem czy podobnymi tytułami łączącymi minigrę
  • Odpowiedz
  • 0
skończył na menusach i przewinalem lekko ale podoba mi się


@420_3: Jeszcze nie wydałem. Niedawno udostępniłem demo i pracuję teraz nad pełną wersją.
W Lutym jest Steam Next Fest więc czekam na efekty.
  • Odpowiedz
@JuTek_Pixel grałem chwilkę przed pracą I się dobrze bawiłem. Dużo zaskakujących momentów, no piłka mi się zbugowala i odbijała poziomo na samej górze i myślałem że to koniec ale jakiś mały goblin się w nią wdupił i odblokował xd i fantastyczne particle effects nie wiem skąd takie ładne masz. Ogólnie polecam.
  • Odpowiedz