Wpis z mikrobloga

powiecie że sie zesrałem ale skąd w wykoopkach wręcz taki bezwarunkowy odruch ślinienia sie i padania na ziemie przed #programista15k
to jest wręcz żenujące, jakby zamienić w tym poście zawód na lekarza albo prezesa firmy to by nikt sie nie pienił że mu pieniążków nie można zabierać, podatek progresywny to chyba troche juz jak jakies prawo fizyki, wszędzie na świecie tak jest ale jak chodzi o oświeconego programiste to zbrodnia mu zabierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
duża część z was pewnie myśli że to dla was osiągalne, i dobrze wam życze ale to tak samo jak ktoś kto zarabia troche powyżej średniej broni miliardera
nie bądzie żenujący
Pobierz kupozaur - powiecie że sie zesrałem ale skąd w wykoopkach wręcz taki bezwarunkowy odr...
źródło: Screenshot
  • 4
@Kuntakinte45: A ja na przykład nie wyobrażam sobie innego trybu pracy niż praca przed monitorem i sytuacji w której nie mogę sobie po prostu pojechać do innego kraju na tydzień-miesiąc bo musiałbym pytać kogoś o zgodę i jeszcze urlop na to brać.
wszędzie na świecie tak jest ale jak chodzi o oświeconego programiste to zbrodnia mu zabierać


@kupozaur: Czepiacie się tych programistów bo dobrze zarabiają, a przeciętnie zarabiają 4-5k euro na rękę miesięcznie. To nie oni zarabiają dużo, tylko reszta w tym kraju zarabia żenująco mało. Prawdziwe pieniądze w tym kraju to robią osoby na działalności w biznesie, a nie jacyś tam programiści, którzy są tylko kółkiem w maszynie.
@Bejro: a myślisz co ja robię? siedze na pewnym włoskim portalu i kupuje ;)
Z tego mam kase bo nie mogę pracować fizycznie, ale ogólnie to praca na kompie mnie #!$%@?, mimo że jestem grafikiem i industrial designer pfff XDDD