Wpis z mikrobloga

Elektorat PO podobno taki wykształcony ale od lat jak chcę z nimi pogadać o liczbach i faktach to po prostu się nie da. No i np teraz czytam że nie da się zrealizować obietnic typu podniesienie kwoty wolnej od podatku bo PiS "rozwalił budżet". Ale gdy proszę o konkrety - zero. Tymczasem dwa dni temu - uwaga - w Wyborczej można było przeczytać że "wbrew pozorom finanse państwa są w bardzo dobrym stanie". Dług publiczny w relacji do PKB jest mniejszy niż w 2015 gdy PO oddawała władzę. To jest fakt. #gospodarka #pieniadze #bekazlewactwa #wybory #4konserwy #pis #polityka
  • 20
  • Odpowiedz
@JohnRamboo: ja też głosowałem na PO w nadziei że nie zrealizuje przynajmniej części postulatów, bo te wybory potraktowałem jako półśrodek w kierunku odrywania plebsu od koryta. Ważniejsze będą wybory w 2025, które wygra Trzaskowski, bo opozycja już się nauczyła że wystarczy zmobilizować więcej ludzi do udziału w wyborach, by pis już nigdy nie wrócił do okupowania państwa
  • Odpowiedz
@DrCieplak: Różnica między elektoratem PiS a PO jest taka, że jak PO zacznie coś odwalać, to straci poparcie. A kultyści się od PiS nie odwróciliby, choćby jarozbaw #!$%@?ł kota na schodach smoleńskich na oczach wycieczki z podstawówki i kamer TVN.
  • Odpowiedz
@DrCieplak: Były też opinie, że jedną rzecz PIS zrobił ok, czyli zajął się mafią VATowską. Nie wiem, sam nie liczyłem, opieram się na opinii fachowców.

Jednak ta jedna pozytywna sprawa nie może przyćmić choćby tych 2 rzeczy, które najbardziej mnie w PISie #!$%@?ły:
- zamach na trójpodział władzy. Za to jest trybunał stanu
- zrobienie z TVP tuby propagandowej

O reszcie nie chce mi się już nawet pisać. Wcale nie
  • Odpowiedz
@DrCieplak: Nie bardzo chyba rozumiesz czym się kierowali ludzie w trakcie wyborów. Celem było odsunięcie pisu od władzy bo to po prostu są debile. Większość ludzi nawet nie czytało programów wyborczych i innych rzucanych obietnic. Większość ma to w dupie, więc nie oczekuj że ktoś będzie dyskutował z Tobą na te tematy bo ludzi to #!$%@? xD A takie komentarze odnośnie tego ze opozycja nie zrealizuje czegoś to tylko bawi.
  • Odpowiedz
@DrCieplak: no to skoro mówisz prawdę, że masz fioła na punkcie liczb - w co wątpię - to może daj im wpierw sformować rząd, a potem ich rozliczaj xD na razie to w dalszym ciągu oglądamy pisowski cyrk
  • Odpowiedz
No i np teraz czytam że nie da się zrealizować obietnic typu podniesienie kwoty wolnej od podatku bo PiS "rozwalił budżet"


@DrCieplak: Nie - to sobie dopowiedziałeś. Czytasz, że trzeba zweryfikować budżet i wprowadzać kroki tak, żeby go nie #!$%@?ć. Jeśli z czegoś trzeba będzie zrezygnować to zrezygnują. Przypominam, że to nie będą rządy jednego dyktatora tylko koalicja, która musi też znaleźć kompromis, dogadać się co do priorytetów. No właśnie
  • Odpowiedz
tutaj masz elektorat PO w całej okazałości


@JohnRamboo: ale o co tu chodzi, ty myślisz że kogoś obnażasz? Inteligentny człowiek rozumie, że najgorsze co może zrobić polityk, to cokolwiek. To banda nieudaczników i patałachów, z których niektórzy są mniej szkodliwi niż inni. Niech będzie ciepła woda w kranie, a resztą już się zajmą normalni ludzie.
  • Odpowiedz