Wpis z mikrobloga

Macie tak że potraficie spokojnie wylogować się z pracy po 8h? Ja często jak mam jakaś awarie np. na środowiskach pre-prod czy jakiś bug wyjdzie to nie potrafię komputera wyłączyć i powiedzieć sobie „#!$%@? tam” jutro to sprawdzę i z czystym umysłem iść z uśmiechem do dziecka. Łapie się na tym że myślę po pracy albo zwiechy łapie jak młody coś do mnie mówi.

#pracait #korposwiat #programowanie
  • 19
@exori_vis: jak to na pre-prod to spoko. Gorzej jak na prodzie coś się sypie. Ale czasem mam tak, że mocno myślę o pracy jak jest coś ciekawego/trudnego. Ostatnio kombinowałem z rekurencyjnym, ale możliwie wydajnym SQL
@exori_vis: ja tam na spokojnie cały czas trzymam się pozycji late mida z 20k netto b2b, gdzie realnej pracy (kodowania) jest 6h dziennie (chyba że jest spotkanie akurat tego dnia, przeważnie trwają 2h to wtedy 4h kodowania i 2h spotkań). Zawsze zostaje te 2h na rozwój czy wykop ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Leithain: pytanie ile macie czasu na podjecie buga z proda, jesli wisi na rc to #!$%@? najwyzej wdrozenie sie przesunie a na dev to juz w ogole #!$%@? XD. Zaczynam czasem prace o 6 i jak tylko minie czas pracy zamykam kompa i elo.