Wpis z mikrobloga

Frekwencja więcej niż 62.25%


Frekwencja więcej niż 61.75%


Lewica więcej niż konfederacja


Konfederacja mniej niż 10.5%


@Turkotka: ale to pewniaki były aż żal mi że nie pomyślałem XD
W pełni zgadzam się z faktem, że obstawianie to świeża i rozsądna rzecz, ponieważ ta forma zarobków staje się obecnie coraz bardziej popularna. Więc tak, możesz się wzbogacić. Podobnie radzę odwiedzić to źródło https://unibetpl.com/aplikacja/ gdzie masz okazję zajrzeć do aplikacji bukmacherskiej i przeczytać o jej głównych zaletach. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć link.
@stonersowy-bogacz: Były jeszcze takie kto więcej w danym okręgu, tu też można było dobrze zarobić/dobrze wtopić, bo różnice np. Antek a Wołoszański to były trzydzieści ileś do trzydziestu ileś tysięcy głosów na korzyść Wołoszańskiego, więc na papierze łeb w łeb poszli. @Turkotka Znam przypadek typa co wygrał sporą kasę na tym, że Anna Mucha wygra Taniec z Gwiazdami, zagrał za 200 zeta chyba, a było na nią coś koło 20 na
@Sylwiusz89:

Były jeszcze takie kto więcej w danym okręgu


Ale to by trzeba było dobrze przeanalizować dane.

Generalnie z tego 1000zł postawiłem 800zł na frekwencję bo tego byłem pewien a 200zł na inne rzeczy bardziej 4 fun ale jak widać czasami z mojego overthinkingu coś wyjdzie dobrego xD
@Turkotka: Nie wiem jakie tam okręgi były do typowania, bo aż w to nie wchodziłem, ale np. jeśli był Wołoszańskiego-Antka to było takie 50/50. Why? Bo Wołoszański debiut, znana postać wśród pokolenia 40+, ale młodzi coś kojarzą, choć tu też w tym okręgu mógł zagrać elektorat negatywny. Antek akurat go ma. Ogólnie analiza jest potrzebna i to każdy powie. 8 czy 10 wydarzeń na kupon trafić to już nie fuks, a